Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet jogos a félelmem? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet jogos a félelmem? Ti ezt hogyan beszélnétek meg vagy hoznátok szóba?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen téma és kicsit szégyellem is magam, hogy ilyen helyzetben vagyok. A párommal 3 éve ismerjük egymást, nagyon kedves, aranyos és tényleg szószerint bármit megtesz értem, érzem és tudom, hogy szeret. Viszont nagyon gyakran nézik őt melegnek, ezt ő maga is tudja, évekig dohányzott is, hogy mélyebb legyen a hangja meg próbál nem úgy viselkedni, de sajnos valamiért bármit tesz van egy ilyen kisugárzása. Közben a szex jól működik köztünk és én nem vagyok maszkulin természet, hogy bárki arra fogja, hogy ezért van velem. Ugyanakkor az is igaz, hogy sosem iszik alkoholt, ami nekem eddig nem volt fura, mert én is nagyon ritkán iszom, de egy barátnőm rákérdezett nála és azt válaszolta neki, hogy nem akarja, hogy előjöjjön a valódi személyisége az alkohol hatására. Ezt azóta se tudom kiverni a fejemből, mert nekem azelőtt mindig azt mondta, hogy nem szereti az ízét meg az apukája sokat ivott és az életébe került, ezért nem iszik. Hajlamos vagyok túlgondolni dolgokat és lehet, sőt valószínű, hogy most is ez történik, de szerintetek nem reális félelem részemről, hogy talán azért nem iszik alkoholt, mert fél, hogy részegen valami olyat látnék, amit nagyon nem akar, hogy bárki lásson..leírni is fáj, de hogy pl.bepróbálkozna a társaságban egy pasinál vagy nem is tudom. Oké, hülyeségnek hangzik, de nekem ez akkor is nagyon fura. Hogyan próbáljam ezt megbeszélni vele? Sajnos rengeteg támadás éri a kisugárzása miatt és nem akarom én is feszegetni ezt a témát, ha jogtalan, de egyszerűen nem tudom magam ezen túltenni.
2022. júl. 8. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

azért elég nagy ugrás "valódi személyiség"-ről rögtön arra asszociálni, hogy pasikkal dugna...

tudod mit nem értek magadfajta embereknél? Mi a bánatért ötletelgetsz, hajszolod magadat ilyen lelki terrorba, ahelyett, hogy MEGKÉRDEZNÉD mégis mire utalt!? Az apja elitta az eszét, gondolom verte anyját meg még ki tudja mi volt, ettől fél, nem akar ilyen lenni. Esetleg azt gondolja ő is így viselkedne tőle. Persze bármi más is lehet, ezért kell megkérdezni és nem ötletelni...

2022. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Igen, igazad van írtam is, hogy szégyellem magam emiatt. De most őszintén szerinted, ha rákerdezek, hogy "figyelj már Feri, nem vagy te véletlenül mégis csak meleg?" Akkor azt válaszolná, hogy "de kicsim, bocsi" miközben hosszú évek óta mindent megtesz azért, hogy ne gondolják annak az emberek.
2022. júl. 8. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Megdönget úgy esténként, hogy még másnap is remeg a lábad? Igen? Akkor nem meleg.

Innentől csak az a kérdés, hogy neked mennyire fontos, hogy mások mit gondolnak a pasidról. Ha nem tudod elengedni ezt a megfelelési kényszert, akkor előbb utóbb úgyis szakítotok.

2022. júl. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy nem, de szoktunk szexelni.
2022. júl. 8. 12:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig minden pasimrol lejött párkapcsolatban a valodi szemelyisége idővel.

Ha vmi gyanus is es a másik titkolja, akkor is megtudja az, aki vele jár es figyelmes rá.


Parkapcsolatban személyiseget nem lehet hosszu távon eltitkolni álcázni. Erre képtelenek az emberek.

2022. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Itt látszik, mennyire különbözőek az emberek. Ha nekem azt mondaná valaki, hogy nem akarja, hogy részegen előjöjjön az igazi énje, akkor arra gondolnék, hogy szemétkedős, agresszív, uralkodni vágyó olyankor. Amit persze józanul elnyom.
2022. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom az ilyen férfiakat.


A társaságod pedig egy hulladék, ha szerintük innia kellene, csak “mert az olyan férfias”. Egy traumát átélt embernél. Szégyen.

2022. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező felnőtt vagy. Nyisd ki a szád és kommunikálj a pároddal, ne csak elkezd kombinálgatni meg mindenféle hülyeségbe belehajszolni magad mert az nem fog megoldani semmit.


Egyébként nekem ebből inkább az jönne le hogy ha iszik akkor agresszív, uralkodó személyisége van és azt akarja elrejteni, vagy legalábbis attól fél hogy ez bekövetkezik.


Egyébként elég érdekes baráti társaságod van ha furcsának találják ha valaki nem vagy csak alig iszik alkoholt.


Amúgy meg elárulom hogy van olyan meleg barátom akiről az életben nem mondanád azt hogy meleg, pedig az és van pont fordítva is.

2022. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondolok, hogy azért nem iszik, mert attól fél, hogy iszákos lesz miatta, mint az apja. Isten tudja, mi mindent művelt a gyerekeivel, feleségével, amikor be volt szeszelve és ő épp ettől undorodik, tehát emiatt nem iszik.

EZT kérdezd meg tőle, de nagyon tapintatosan és csak ha olyan az alkalom, hogy nem lesz feltűnő a kérdésed, de ne azt kérdezd meg tőle, hogy meleg-e. Megsebezheted ezzel a lelkét.

Ffi.

2022. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett, hogy itt találgatósdit játszól és csak tippelgetsz, miért nem kérdezel rá tőle? Miért nem kérdezed meg, hogy hogyan is értette azt a mondatát?

Írhatunk itt bármit, az igazság csak az ő szájából fog kijönni.


A társaságod, barátnőd elég cink, ha furcsának tartják, hogy nem iszik a barátod.. Engem konkrétan akkor kitagadnátok, mert nem járok bulizni, nem iszok, helyette eljárok edzeni, és nem vagyok részeg. :D


Van baj, nem kicsi.

2022. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!