Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszélnétek a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem teljesen a terhesség rovatba való a kérdés, de talán mégis:). 10 hónapos a kisfiúnk már, de a mai napig nem bírom megemészteni ahogyan a férjem viselkedett velem terhesen. Nem bántott testileg meg semmi, félre ne értsétek. Veszélyeztett voltam és semmit nem segített az akkor 1,5 éves kislányunk körül, a szüleim vettek ki szabadságot. Akkor elég volt a magam baja, de a mai napig irtó dühös vagyok Rá. Egyszer mondtam Neki és azt válaszolta biztos valamiért mérges voltam Rád. Borzasztó... Majd szülés közben is a telefonját nyomkodta az elején. Annyira fáj mikor ezekre gondolok. Iszonyat meleg volt tavaly nyáron is hetekig, 33 fok volt a lakásunkban. A mostani hőségkor (ami pár hete volt) mondta, hogy milyen rossz lehet most terhesnek lenni. Egyszer sem kérdezte meg mikor én voltam, hogy hogy vagyok vagy bármi. Szeretnék válaszokat kapni Tőle, de nem tudom, hogy van-e értelme ezt megint felhozni.
2019. jún. 23. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélnék vele, de úgy érzem a férjem inkább meghúzná magát és kérné az elnézést, hogy ne haragudj tényleg fax voltam így vissza gondolva. Viszont az, hogy még ő szúrja oda, hogy borzasztó és társai kérdéses, hogy van e értelme vagy te leszel a hisztis. Az segítene, ha ténylegesen látnád rajta, hogy megbánja a dolgot de feldolgozni és ezt elfogadni csak te tudod. Egy próbát megér csak készítsd fel magad arra, hogy nem lesz megértő.
2019. jún. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Ne haragudj de nagyon bunko es valoszinuleg egy csepp tisztelet nincs benne irantad. Mindenkeppen beszelnek vele! Igaz mi az elso babankat vartuk de mindenben segitett pedig veszelyeztetett sem voltam meg akkor. Az nem indok hogy valamiert biztos merges volt hogy nem segitett. Egy veszelyeztetett terhesnek ezek alap dolgok kellenenek hogy legyenek. En mint mondtam nem voltam az de megis a terhessegem eletmento csaszarral fejezodott be pedig tenyleg volt segitsegem. De te neked 2-3x annyi figyelem es segitseg dukalna mint egy atlag terhessegnel!!! Ezt mindenkeppen ertesd meg vele es fogja fel hogy nem jatek. Nagyon csunya vege lehetett volna ha ugy megerolteted magad vagy barmi ..Nekem elhiheted
2019. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A “borzasztó”-t én írtam a szituációra, nem Ő mondta. Nagyon bánt, hogy Neki a terhesség csak egy szükséges rossz és nem állt mellettem. Az első terhesség teljesen tünetmentes volt, így ott ilyesmire nem “derült fény”. Csak én ebbe belelátom azt, hogy rosszban ismerszik meg az ember....Hát Neki szörnyű oldalát ismertem meg... pedig 15 éve együtt vagyunk.
2019. jún. 23. 20:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, Kedves Második, teljesen egyetértek sajnos. Végül nálunk is úgy fejeződött be a szülés, sürgősségi császárral, eltűnt a babánk szívhangja.
2019. jún. 23. 20:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Bunkó volt, de szerintem ennyi idő után már felesleges felhozni, nem lenne neked attól jobb, ha azt mondaná hülyén viselkedett, pedig ez a maximum, amit ki lehet ebből hozni.
2019. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Nem jó az ilyen sérelmeket a szőnyeg alá söpörni, hosszú távon nem vezet jóra. Most milyen a viszonyotok? Mennyire veszi ki a részét a gyerekek körüli tevékenységekből? Kedves Veled?

Ha igen, akkor megpróbálnék a helyedben ezen túllépni, akár egy pszichológus segítségével. Ha zóta sem jobb a kapcsolatotok, akkor.. nem tudom, akkor első körben beszélnék vele a helyedben.

2019. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én már beszéltem volna..


Nem

Tudom, hogy 10 hó távlatából van-e èrteleme

2019. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez nehéz kérdés. Kedves velem, de hihetetlen stresszes a munkája, sok pénz megy át a kezén, ezért sokszor feszült. Nálunk alapvetően a “tipikus” női-férfi problémák vannak. Ha nem mondom meg miben segítsen nem segít, de én meg nem akarom a nyilvánvalót megkérni Tőle. Szóval én mindent szívesen megcsinálok egyedül, nem azért szeretném, hogy segítsen, mert nem bírom, hanem azért, mert Ő is szeretne. Például a fiúnk elég rossz alvó, de sose kérdezi meg milyen volt az éjjel, szóval ilyen problémáink vannak.....
2019. jún. 23. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, szerintem az nem tipikus ferfi-noi problema, hogy egy teaskanal erzelmi szintjen all. Az lenne az, ha nem viszi ki a szemetet meg nem hajtja le a wc deszkat. De hogy nem erdekli hogy vagy, eszebe nem jut egy kedves gesztus, szo, meg akkor se kapott eszbe, mikor szuleid vettek ki szabit h neki is kene csinalni valamit? Ez mar tahosag. En ilyennel tuti nem tudnek egyutt lenni. Nem tudom milyen jo tulajdonsagai vannak, de ez alapjan meg jarni se kene, nem hogy ferjnek meg apanak.


De hat mar benne vagy. Ez esetben en leulnek vele beszelni. Es igenis leirnam akar a nyilvanvalot. Ha azt, hogy jozsi vidd le a szemetet, akk azt, ha azt, hogy basszus kerdezd meg neha hogy vagyok, mert a kollegamtol vagy a boltosfiutol tobb torodest kapok. Hatha eszhez ter. Ha meg nem... hat nemtom, gyerekekkel mar necc, de en ilyen taho mellett nem maradnek.

2019. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez neki fel sem tűnik. Mondd meg neki konkrétan a problémákat.
2019. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!