Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez elvárható lett volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elvárható lett volna a szerelmemtől egy ilyen kivételes helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy nagyjából fél éve ismerjük egymást, találkozgatunk, randizunk, de nem költöztünk még össze a barátommal, tudatosan időt hagyunk ennek a mi történetünknek. Más városban élünk, de közel egymáshoz.

Valamelyik nap megbeszéltük, hogy munka után megyek hozzá este, de egyrészt elhúzódott a meló, másrészt a katasztrofális helyzet miatt (vonatbaleset) alig tudtam megoldani a hazajutást is.

Ami rosszul esett, magától meg sem kérdezte, feljöjjön-e értem kocsival, pedig egy órás út lett volna neki. Olyan megoldást javasolt, hogy telekocsi …

Az egyik cimborám jött értem, egy szó nélkül, mert amúgy több óra lett volna hazajutnom.

Ki mit gondol erről?


2022. júl. 11. 19:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elmehetett volna érted éppen, de őt is megkérdezheted, hogy miért nem ment.
2022. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu, hogy Te gondolod komolyabban ezt a kaocsolatot
2022. júl. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tudott róla hogy ilyen bonyolult volt hazajutnod? Miért nem mondtad neki hogy menjen érted?
2022. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#2

Nem gondolom komolyabban, sőt, de fordított helyzetben felmentem volna érte simán, kérés nélkül.

2022. júl. 11. 19:10
 5/28 anonim ***** válasza:
35%

Érdekesek ezek a dolgok nalam is jelen van



Pl van egy haverom aki nekem mindog ad penzt kolcson, de ha csak annyit is mondok neki hogy megyek plázázni már ő maga mondja hogy utal át akkor nekem érezzem magam jol ráer visszaadni.

Bajban is segit igy egyertelmuen



A barátom viszont nem. Fogához veri. Viszont féltékeny. Kiakadt hogy en más pasival beszélek. Mondtam neki hogy de legalabb ő segit. Ebbol harmas beszélgetés lett kihangositva es mivel haverom nem akart bajt rátolta a barátomra ha legkozelebb baj van kérjek tőle, a barátom ugyanezt mondta hogy Tőle kérjek ne legyek rest.


Csak épp a barátom bajban nem segit, magátol.meg pláne eszébe nem jutna adni, kivárja míg pitizem (megaláz ezzel), elnézi ha a visszaadáson görcsölök igyekszem biztatni hogy x edikén megadom, mig ellenben a haverom meg mintha az apám lenne, nem aláz le, nem pitiztet nem kell kérincsélnem tőle térden kuszva, ha látja hogy baj van vagy jo lenne, azonnal magátol ajánlja.


Igy az lett az egészbol hogy

1. A havert tiltanom is kellett feltekenység miatt

2. A barátom soha az eletben nem segitett es semmiben nem támogatott, ha bajban voltam inkább kiröhögött, csak ugy ajánlotta fel hogy segit, hogy en pitizve köröm lerágva kérjek és kellemetlenul érezzem magam hogy adósa vagyok, azaz ezáltal magasabbrendűvé avanzsálva magát hierarvhikus lett a dolog. Kiváltva ez azt hogy kérni se merek, a barátomra nem szamithatok, bajban nincs velem.


Azóta szakítottunk haverral tiltás oldva, már első beszélgetésnél megemlitete utaljon e nekem át, mert nagyon szivesen, tudjam hogy rá MINDIG számíthatok.


Es szamomra felfoghatatlan hogyan letezhet az hogy a barátomon kívul.mindig más pasikra számíthatok csak, es pont azokra nem, akikkel járok akik megkapnak akik használnak is akiknek szivem lelkem kiteszem??

2022. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek nem evidens ami valójában az lenne. Vagy valami miatt direkt kerüli azt a megoldást.
2022. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%

*És a plusz poen az a haverom aki értem bármikor bármit, egy nárcisutikus felsöbbrendű ember valojában(ezért sem jövök vele össze mert a valódi személyiségét ismerem),és megis ő az és egy másik haverom is, akik SEGÍTENEK.

Á, nem a barátom meg nem a következő barátom. Nem.

2022. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

#5

Na szép történet ez is, köszi, hogy megosztottad.

2022. júl. 11. 19:19
 9/28 anonim ***** válasza:
34%

Segiteni nem tudnak de féltékenyek meg tudnak lenni. Redukáljam a szoc.kapcsolataim semmiben ne legyen kapcsolatrendszerem segitsegem. Mert nehogymár más férfivel beszéljek.

Bocsi a kirohanásomért, hogy kiadtam:(

2022. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#6

Anyagi helyzete nem túl fényes, de azért ez nem akkora kiadás szerintem. Dolgozó férfi.

2022. júl. 11. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!