Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek foglalkozzak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek foglalkozzak még a párommal?

Figyelt kérdés
Elég régóta nem normális már ebbe a kapcsolatban, sajnos. Tehát van mikor ráérek írok neki, ő ezekre nem tud válaszolni, valamint sok a vita. Eleinte fél napokat beszéltünk, azonban az utóbbi időben szinte alapvető kérdésekre se tud válaszolni. Pl: hogy telt a napod, merre voltál, ha érdeklődöm. Engem hibáztat régi dolgokért, másokat helyez előtérbe és sztem ez nem jó. Most ugyan koltozkodik, de lassan ez megy jó pár hónapja, utóbbi időben viszont gyerekes, sok a vita vele, szociális médián sokszor fenn van, de írni luxus neki és válaszolni is. Beszélni meg szinte alig lehet vele, mert vagy letilt vagy épp kihagy, vagy egyszemelyes kapcsolatot folytat. Elég durva, fontos közös dolgokban leszart engem vagy a hülye anyja rokonai fontosabbak és más programok, mint velem legyen.
2022. júl. 12. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem szerelmes
2022. júl. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten jobban jártok,ha elbúcsúztok rgymastol és kerestek olyat aki nem ilyen.
2022. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "párod"???
2022. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez, de elgondolkodtató eléggé, hogy normális-e. Az utóbbi időben megy folyamatosan ez a se veled, se nélküled. Ha szólok akkor ő sértődik be, stb. Persze régebben történtek dolgok, nem mondom, hogy nem, de most úgy voltunk közösen nézünk lakást, abból teljesen kihagyott, tehát voltunk párat nézni, de a végleges ahova költözik azt sem tudom és lehetne ezt sorolni. Megegyeztünk, hogy együtt, mindig valamit szórakozik az utóbbi időben. Kommunikáció meg alap lenne egy kapcsolatban és ha gond van személyesen megbeszélni, azonban sokszor mikor ment a jó, beszéljük meg dolog hirtelen közbejött valami, vagy ment a vita.
2022. júl. 12. 08:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakítani akar, de bátortalan kimondani, tehát így nyitja ki a szemeidet.

Ne írj neki. Ha ő sem ír, kész a megoldás.

2022. júl. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szakítás az opció, nem lennék meglepődve, ha melletted már keresgélne mást.
2022. júl. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu wazze' ha ilyen a "párod" akkor milyenek lehetnek az ellenségeid? 😃

Kihűlt, ellaposodott a kapcsolatotok, nincs már meg az érzelmi kötelék. Ez a pont az amit totál felesleges tovább erőltetni és ideje viszlátot intenetek egymásnak. Csak raboljátok egymás idejét.

2022. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!