Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon az ex élettársam miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ex élettársam miért foglalkozik még mindig az én új párommal, amikor Ő is kapcsolatban él?

Figyelt kérdés
Csúnya szakítás volt, kidobtam, mert a távollétemben idehívta azt a nőt, akivel összejött azalatt, amíg én külföldön dolgoztam. Korábban is folyton "ismerkedett" meg chatelt a neten, azt is utáltam, eddig tűrtem. A lényeg, hogy rá másfél hónapra lett egy párom. Először előadta, hogy csak néhány "dugásra" kellek, majd rá 3 hónapra lett neki is párja akivel azóta is Ő is együtt van. A mai napig az én párommal foglalkozik folyton, a gyerekek előtt szapulja (pedig imádják az új párom). Nem az lenne normális, ha már új kapcsolatban él, hogy a párjával foglalkozik, és nem velem? Vagy lehet nem boldog? Esetleg a sértettségén még mindig nem lett úrrá? Eltelt lassan másfél év, Ő is 13 hónapja párkapcsolatban van.
2016. jan. 13. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért tartod vele a kapcsolatot?!
2016. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint a gyerekeken kívüli dolgokon kívül NE TARTSD VELE
2016. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van az mondás, hogy akkor dö.göljön meg a szomszéd tehene is. Kb. erről van szó: sok jót nem kívánt neked eddig se, és élvezné, ha végre bekavarhatna, és téged sírni látna, ő meg páváskodhatna, hogy lám, lám, kellett őt kidobni, most meg sírsz egyedül.


Az csak tetézi a bajt, ha az új párod jobb is valamiben.

2016. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyerekek az exedtől vannak? Mert akkor ne csodálkozz, ha sokat foglalkozik az új pároddal, elvégre nagyon nem mindegy, ki van melletted, hiszen az az illető neveli az ő gyerekeit hétköznap.
2016. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2 gyerek az extől van. Nálunk kivételesen az a jó hogy nagyon szeretik az új páromat főleg a nagyobb. Az apja sokszor átverte meg nemrégen tudta meg hogy a féltesóit is ugye otthagyta mikor kicsik voltak (nem miattam!!). Sajnos az a kényszerhelyzet hogy még egy fedél alatt lakunk mert nem akar gyt-t fizetni nekem meg nincs 100e Ft albira pluszban. Ő 4 napot van oda a héten én minden 2. hvg.
2016. jan. 13. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!