Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés

A páromnak egy régi lány ismerőse, akivel kavartak, felbukkant egy olyan indokkal, hogy a telefonját kéne megcsinálni. Ekkor úgy telefonáltak, hogy el lettem küldve, üzenetek lettek kitorolve.

Telefonos sztori után pár hónappal, éjszaka hivogatta barátomat(ráadásul snapchaten).

Jó pár hónapja tart a herce-hurca, egy este mikor haverral ment városba, beléjük botlott a lány és hívta magukkal bulizni. Ide nem ment a párom.

Minden dolgot kb utólag tudok meg, számomra ez a szituáció egyenlő a titkolózással már.

Májusban meg lett beszélve, hogy mindenhol le lesz tiltva a lány, erre Instagramon látom követi a lány a barátom. Számonkértem, hogy miért van feloldva, ha megbeszéltünk vmit.

Szerinte én reagálom túl, szerintem jogos, mert ennyi idő után is még nekem kell kb könyörögnöm, hogy zárja ki az életünkből, döntse el melyikőnk a fontosabb vagy kivel akar lenni. Csak annyit kérek legyen őszinte.


Nagyjából felvázolva ez a lényeg, esetleg privátba meselhetek meg.

Kérlek segítsetek, hogy tisztábban lássam a helyzetet, hátha külsős szemmel másképp látható a dolog.

Szeretnék zöld ágra vergodni ebben az egészben.



2022. júl. 13. 08:49
1 2 3
 1/24 Hellmano ***** válasza:
98%
Szerintem most barátod feszegeti a határokat, hogy meddig mehet el nálad...gyakorlatilag nem azt csinálja, amit megbeszéltetek én aggódnék a helyedben, mert van alapja a félelmeidnek.
2022. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%

"Ekkor úgy telefonáltak, hogy el lettem küldve, üzenetek lettek kitorolve."


Ennél nem is kell több. Instant szakítás. Nincs miről beszélni.

2022. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű, ha még nem dugta meg újra akkor meg fogja. Nem értem min problémázol, már rég félre vagy állítva.
2022. júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

#3

Min problémázna ugyan? Dehátszereti, aztán hátha megváltozik majd idővel miatta. Nemfog. Mindig ez a szitu. Itt nincs min hezitálni. Annyira egyértelmű volt a helyzet már a leírás elején.

2022. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ennek boritekolhato, hogy mi lesz a vege.
2022. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%

A ferfiak 90%-a nem képes nőket leoltani.

Ilyen esetekebne a nők szokták a masiknak "kitepni a haját"es meg is van oldva.

2022. júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

"Telefonos sztori után pár hónappal, éjszaka hivogatta barátomat(ráadásul snapchaten)."


Tovább nem is olvastam. Jogos a féltékenykedésed. Ha a barátod nem állítja le az exét, akkor tedd lapátra.

2022. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%

apszolut jogos,sot kikuld?? Hat mi vagy te a kutyaja vagy egy 4eves? A bnője es nem valami ribi exe....

Ennek mar most sincs jo resze, de ezutan csak szarabb lesz mert vérszemet fog kapni a faszi.

2022. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

A csaj nélkül is kuka ez a srác, kapj már az agyadhoz. Ígérget, amit aztán nem tart be, titkolózik, hónapokig hazudozik, hülyének néz, te meg még pitizel neki, hogy válasszon téged? Aranyból van a farka, vagy mi tart egy ilyen mocsadék suttyó mellett?

A féltékenységnek nincs helye egy igazán jó, normális kapcsolatban. Nincs és kész! A te esetedben jogos a féltékenység, de akkor sem fér bele, szóval szüntesd meg az okát és rúgd ki ezt a darab szart az életedből.

2022. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
8%
Külsőleg jobb csajnak tartod magadnál?
2022. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!