Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a féltékenységem?

Figyelt kérdés

A páromnak egy régi lány ismerőse, akivel kavartak, felbukkant egy olyan indokkal, hogy a telefonját kéne megcsinálni. Ekkor úgy telefonáltak, hogy el lettem küldve, üzenetek lettek kitorolve.

Telefonos sztori után pár hónappal, éjszaka hivogatta barátomat(ráadásul snapchaten).

Jó pár hónapja tart a herce-hurca, egy este mikor haverral ment városba, beléjük botlott a lány és hívta magukkal bulizni. Ide nem ment a párom.

Minden dolgot kb utólag tudok meg, számomra ez a szituáció egyenlő a titkolózással már.

Májusban meg lett beszélve, hogy mindenhol le lesz tiltva a lány, erre Instagramon látom követi a lány a barátom. Számonkértem, hogy miért van feloldva, ha megbeszéltünk vmit.

Szerinte én reagálom túl, szerintem jogos, mert ennyi idő után is még nekem kell kb könyörögnöm, hogy zárja ki az életünkből, döntse el melyikőnk a fontosabb vagy kivel akar lenni. Csak annyit kérek legyen őszinte.


Nagyjából felvázolva ez a lényeg, esetleg privátba meselhetek meg.

Kérlek segítsetek, hogy tisztábban lássam a helyzetet, hátha külsős szemmel másképp látható a dolog.

Szeretnék zöld ágra vergodni ebben az egészben.



2022. júl. 13. 08:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%
Te írtad ki tegnap is? De mindegy, akkor is ugyanazt mondom, lapát.
2022. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Jézusom, köszönöm a rengeteg választ ilyen rövid időn belül.


Köszönöm, hogy megerősítettetek abban, hogy nem én gondolom túl a dolgot és nem hisztizes ez.


Kedves #3-as, mint irtam így, hogy benne vagyok a dologba nehezebb atlatnom, belátnom dolgokat, pont ezért írtam ki, de azért köszönöm a te válaszod is.


Sajnos #4-es válaszolónak igaza van, abban reménykedtem, hogy majd jobb lesz, fejlődhet a kapcsolat, de már kezdem feladni, és valószínű jobb is lesz így.


#6-os válaszoló, szerintem nem lenne megoldás, ha neki állnék csak a lánynak, ez nem csak az ő szele, senki nem olyan hülye, hogy ilyen hosszú időn keresztül 0 viszonzassal ugyan úgy fusson valaki után, és ha ő eltunne, valószínűleg jönne a következő alany😃


#8-as, az elküldés úgy történt, hogy boltba mentem, mert ő épp úgy csinált, mintha vmi fontos dolgot intézne és nem érne rá velem jönni, így ugye a telefonálós dolog is utólag derült ki, ami szerintem megintcsak egy - pont😕


Köszönöm #9-es, ez most kicsit mellbe vágott, de jó értelemben, teljesen igaz amit írtál...


#10: Nem mondanám, hogy jobbnak tartom, kb egy szintre sorolnám, de ahol érzelmek és múlt köt össze két embert amúgy se olyan biztos, hogy a kinézet számít. A világon sok gyönyörű nőt csaltak már meg...


#11, nem én írtam ki tegnap:)

2022. júl. 13. 11:20
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Bunkó és tiszteletlen. Megalázó ahogy bánik veled. Ennél a szerelmi bánat is jobb
2022. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Igen, csak hiába motoszkál már ez a fejembe egy ideje, egyszerűen nem tudtam kilépni, már szinte belém beszélte, hogy én vagyok a hülye amiért merek barmiert is szolni, akár csak azért, hogy normálisan rakja le a ruháját😃


Szoval hát lehet gazul hangzik, de kellett a megerősítés külsős szemmel is, mert lelkileg össze kell szednem magam a jövőben.

2022. júl. 13. 11:38
 15/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem váltja be a reményeidet. Más után vágyakozik, csak nem meri bevallani, mert még nem tisztázta az ügyet a másiknál.
2022. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Sajnos ezt be kell látnom, hogy nincs jövője ennek..

Így is túl sokáig húzódott ez az egész

2022. júl. 13. 11:41
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Manipulál. Így kényelmesebb neki hogy mellette vagy.
2022. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
95%
9es vagyok. Kérdező, szerinted az az igazi szerelem, hogy szorongsz, elfojtasz dolgokat, nem mersz kiállni a jogos igényeidért? Szerinted tényleg ennyi stresszel és szorongással jár egy jó kapcsolat? Na ugye. Nem könnyű lépni, de a kezdeti sokk után sokkal könnyebb, mint hosszútávon így élni!
2022. júl. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#17 Nekem is már ez jutott eszembe,főleg, hogy mindig csak visszatámad, nem megbeszéljük amit kéne, hanem rám hárítja az összes dolog felelősségét..


#9/18

Persze,hogy nem ez az igazi szerelem, sőt...

De, mint írod nem könnyű lépni, viszont minden erőmmel ezen vagyok jelenleg.

Már nem a padlón leszek, ha kilépek ebből:)

2022. júl. 13. 11:48
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jogosan aggódsz. A leírtak alapján nem is ok nélkül. Nem tisztel. A kérésedet sem. Nem rég voltam hasonló helyzetben. Rendesen kínosan éreztem magam, amiért számon kérem a párom egy lány miatt és ezáltal beférkőzik a kapcsolatba a féltékenység és bizalmatlanság. Viszont, ha valakinek tiszta a lelkiismerete, nem érzi kínosnak akár bizonyítani az ártatlanságát, sőt kérés nélkül illene megtennie, ha a párja aggódik. Az más, hogy sajnos lehet üzenetet törölni és eltűntetni bizonyítékokat. Pont emiatt lenne fontos, hogy a viselkedése ne legyen ellentmondásban a tetteivel.

Én lezárnám a kapcsolatot. Megtört a bizalmad és egyáltalán nem partner abban, hogy újra felépüljön a bizalmad iránta.

2022. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!