Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja ettől felsőbbre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja ettől felsőbbrendűnek magát?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben barátom elkezdett belekötni mindenbe. Kezdve azzal, hogy minek nyomkodom a mobilomat, neki eleve nincs is okostelefonja. Meg miért vagyok fent annyi közösségi hálón, neki csak messengere van és az is csak a közeli ismerősei, családtagjai miatt, de én még a vásárlást is online intézem, mert lusta vagyok megemelni a seggemet. Illetve hogy miért netről tanulok, miért nem veszek inkább könyvet. Egyszer volt olyan elszólása, hogy pl olvasott, míg én mellette mobiloztam és egy idő után mondta, hogy nem csoda, hogy ilyen alacsony IQ szintem van.


Hiába próbálom vele megértetni, hogy ok, hogy ő ezeket nem csinálja, de szerintem nem kéne leszólni, hogy én mit teszek, vagy mit hogy intézek stb. Minden egyes alkalommal veszekedésbe torkollik, ha felhozom a témát.


2022. júl. 14. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már halott, ő pedig egy suttyó. Eljött a szakítás ideje.
2022. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Barátom is ilyen. Ő könyveket olvas nincs közösségin millio barátja van személyesen es közkedvelt is.

Es engem néz hülyének hogy reggel is elsö dolgom a telefon.

Meg minden más nőt felém helyez aki reggelente pl mindenkivel beszélget meg zajlik nála az élet nekem meg csak a telefon van.


Exem is utálta

Pont ilyeneket fogok ki akik szerint nem normalis a telefon es kozossegi háló.

2022. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
A felsobbrendusegerzes valszeg abbol jön hogy az ilyeneknek az elete is jobban zajlik meg 10 szer annyi valodi haverjuk baratjuk van mint a neten masoknak.
2022. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a felsőbbrendűség érzése abból fakad, hogy valami nála sem stimmel mentálisan és így akar kompenzálni. Plusz nem szerelmes beléd.
2022. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Nálam ez még nem felsőbbrendűségi érzés.

Egyszerűen ő ilyen, Te pedig másképp élsz. Nem illetek össze, ezért ne pazaroljátok egymásra az időt.

Vagy így akarod vele élni az életed, állandó nézetkülönbségekkel? Belebolondultok, végül szétmentek. Ezt pedig minél előbb tegyétek meg.

2022. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem tisztel és rajtad vezeti le a feszültséget. Miért hagyod, hogy így bánjon veled?
2022. júl. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 harebell ***** válasza:
100%

De miért hagyod, hogy így beszéljen veled?


Én sem vagyok fent semmi közösségi médián, nem érdekel, párom viszont sokat használja, plusz jóval kevesebbet olvas, mint én. És akkor mi van? Semmivel sem vagyok különb nála, de ha így is érezném, szakítanék vele, nem minősítgetném meg cseszegetném. Alapvető tisztelet.

2022. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Figyi, ugyan olyan vagyok mint a párod, a feleségem pedig ugyan olyan, mint te, tehát értem a szituációt, ilyen különbségekben élek én is.

Szerintem dobd ki a picsába, mert egy suttyó, aki ráadásul nem is tisztel.

2022. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8 (09:00),

ha Ten ilyen tanácsot adsz, akkor Te miért nem dobatod ki magad a p.-be?

Ajánld magadnak is, amit a kérdezőnek ajánlsz.

Van rá magyarázatod?

2022. júl. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9)

Nem értem ezt az agresszív stílust, amit megengedsz magadnak, de azértválaszolok:

Mert én a kérdező párjával ellentétben nem vagyok egy pöcs, aki egy darab szarnak tekinti a választottját :)

Magamra ismertem abban, amikor a szabadidő eltöltésére gondoltam, arra, hogy nekem sincsenek közösségi média akkuntjaim, csak olyanok, amik direkt kapcsolattartásra vannak, és én is napi 1-2-3 órát olvasok szabadidőmben, míg a feleségem a telóját pörgeti.

Aki ennyi intoleráns a másikkal, az nem értem miért tekinti magát értelmes embernek "Egyszer volt olyan elszólása, hogy pl olvasott, míg én mellette mobiloztam és egy idő után mondta, hogy nem csoda, hogy ilyen alacsony IQ szintem van"

2022. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!