Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes férfiak miért gondolják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért gondolják magukat felsőbbrendűnek a nőknél?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt mondom, hogy az összes egytől egyig (mielőtt lefeministáznátok), de azzal szerintem ti is tisztában vagytok, hogy vannak ilyenek is. Ennek mi lehet az oka? (Légyszíves értelmes válaszokat adjatok.)
2011. febr. 1. 18:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
64%
Nos én férfi létemre sose gondoltam hogy felsőbb rendünek a férfit ,nem is tudom miért lehet ez :/
2011. febr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Talán mert felsőbbrendűek vagyunk.
2011. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Én sem hiszem felsőbbrendűnek a férfiakat, nekem az intelligens, kulturált lányok tetszenek.
2011. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
23%
mert szerencsétlen szánalmas lények akik azt hiszik magukról hogy emberek! a NŐK a felsőbbrendűek!!
2011. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%

Ezt tegnap olvastam: Mi történik, ha kihalnak a férfiak?

A nőknek be kell idomítaniuk egy új állatfajt.

Miért teremtette meg Isten előbb a férfiakat, mint a nőket? Mert minden mestermű előtt készül egy piszkozat.

2011. febr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Azok a férfiak (és azok a nők is - nőből is van ugyanis ilyen), buták. De szerencsére nem sok ilyen ember van.
2011. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
33%
én azt vettem észre, hogy ez inkább a nőkre igaz.
2011. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy nőből is van ilyen, de észrevételem szerint kevesebb, mint férfiből.
2011. febr. 1. 18:38
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Rossz anyjuk volt, vagy csalódtak egy szerelmükben.
2011. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
56%

Mivel a nők elvárják, hogy a férfiak magasabbrendűek legyenek. A visszahúzódó, esetlen férfi senkinek sem kell.A férfiaknak minden szempontból meg kell felelniük, hogy ha nőt akarnak(mondjuk ez visszafelé is igaz, de talán nem annyira erősen, mivel a férfiank kell kezdeményezni, ami nehezebb).

Namost akinek sok barátnője volt, az nem csoda, hogy felsőbbrendűnek érzi magát, mivel sok nőt 'legyőzött' már.

2011. febr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!