Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel nem férünk el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel nem férünk el az új ágyunkba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nevetséges kérdés :D Tudom, hogy magam is tudnom kéne megoldani, de sajnos nem sikerül.


Most vettünk új, a réginél kisebb ágyat. A férjem mindig is sokat forgolódott éjjel, de ez most egy kisebb helyen nagyon kellemetlen. Nem hibáztathatom, mert alszik, néha azért rászólok, annyira kiszorít.. Én amúgy terhes vagyok, több helyre van szükségem, mégis ő foglalja az ágy háromnegyedét. Nagyon rosszul alszok. Mit lehetne tenni ez ellen? Ha felkeltem, azonnal arrébb megy, és a legszélén alszik el, de húsz perc múlva már nem úgy van..


2022. júl. 15. 00:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Valamelyikőtöknek irány a kanapé. :D Legalább a baba érkezéséig. Ha utána is fenn áll a probléma, akkor nagyobb ágyat kell venni.
2022. júl. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 harebell ***** válasza:
100%
Ha fér a szobába nagyobb ágy (ha jól értem, fér, hiszen korábban nagyobb volt), vegyetek nagyobb ágyat. Ha nemrég vettetek új ágyat, akkor persze ez nem jó vásár, de hát ha egyszer kicsit vettetek... Addig próbáljátok meg megoldani, hogy külön alszotok, terhesen fontos lenne, hogy jól aludj (amúgy is fontos).
2022. júl. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne gyerkőc azt mondanám bújjatok jobban össze abból sosem lett baj :) Össze lehet csiszolódni pár éjszaka alatt még akkor is ha az első pár "keserves" lesz.

Mivel a baba miatt neked van szükséged nyugodtabb alvásra így a párodnak kanapé... Egyébként meg vegyetek egy nagyobb ágyat. Tudom nem olcsó, de nem megér ennyit a nyugodt alvás, a pihenés?

2022. júl. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%
Szóltok, hogy kicsinek bizonyult, nagyobbra cserélnétek. Visszaveszik, néztek újat, ezúttal lemérve hogy nagyjából mekkora kell (használjátok az előző méretét támpontnak).
2022. júl. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb ágyat kell venni.

Ha pénzkidobás a mostani ha nem.

2022. júl. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De miért vettetek kisebb ágyat?

Ha még nem adtátok el az előzőt, tegyetek vissza.

Ha igen, akkor nincs mese, venni kell egy újat, ami elég nagy, es ezt eladni.

2022. júl. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Kössétek le a férjed
2022. júl. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mehet ki a nappaliba
2022. júl. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetel egy nagyobbat, ezt meg adjatok el


Szívesen

2022. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem értem miért vettetek kisebbet? Gondolom eddig is forgolódott.
2022. júl. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!