Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg a férjemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg a férjemmel, hogy ne csak engem szekáljon a spórolassal, hanem ő is spóroljon?

Figyelt kérdés

Még itthon vagyok a gyerekekkel gyesen. Nem tudtuk megoldani, hogy akár részidős munkát is végezhessek, szóval ha úgy nézzük, háztartásbeli vagyok.

A férjem dolgozik. Folyamatosan mondogatja, hogy mennyire spórolnunk kell, mintha én nem tudnám, de nála ez ennyivel ki is merül. Nem tudom, hogy miként értessem meg vele, hogy attól, hogy engem figyelmeztetget, attól még ő nem spórol, engem viszont eléggé megbánt az egésszel.



2022. júl. 6. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónapig minden kiadást vezessetek egy füzetbe, tételesen. Nálam ez nagyon bevált. Néha olyan apró dolgokra ment el egy hónap alatt apránként nagyobb összeg, amiről előtte nem is gondoltam volna.

Persze ehhez az kell, hogy tényleg minden apró kiadást felírjatok!

2022. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Kellett neked gyerekeket szülni neki mikor ilyen tróger a férjed :) amúgy mindent meg lehet oldani csak akarni kell.
2022. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Tételes lista íràs mindenröl amit egyutt nezunk àt.

Nincs rudika csokika pl. mert ezekre elfolyik a pénz.

2022. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A kiadásokat évek óta vezetem, de az nem érdekli, mert ahogy mondja, ő csak ideges lenne ha látná, hogy mire mennyi megy el. A múltkor itthon felejtette a kajáját és le volt döbbenve mikor bement a boltba, hogy mi mennyibe kerül, így végül inkább nem is vett semmit.
2022. júl. 6. 11:47
 5/24 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy legtöbbet ő költ magára, de úgy, hogy gyakorlatilag nem ő költi a pénzt, hanem én, mert én vásárolok.
2022. júl. 6. 11:49
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Gondolkozz mit lehet lefaragni.

Ha ugyis otthonvagy mi az amit elö tudsz hàzilag àllítani. Pl tésztàt gyúrni vagy zsemlét sütni. Pl amilyen àrak vannak 2 db tenyernyi kakaòs csiga àràbòl otthon egy tepsivel megsütök. De a pontos helyzet ismerete nélkul nehéz ötleteket adni.

2022. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Sosem fogom megérteni, hogy ahol ekkora gondot jelentenek a kiadások, miért vállalnak több gyereket vagy ha már ott vannak a gyerekek, miért problémázik azon, hogy mi mennyibe kerül? Ez a felesleges idegbeteg hozzáállás tönkre vágja az egész családot.
2022. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Egy lúzer a férjed.


Kar hogy már vele kell leélned az életed.

2022. júl. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen szarrágó pasi éljen egyedül, minek neki feleség meg gyerek?
2022. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki, hogy "én neeem spórolok? ingyen kihordtam a gyerekedet és megszültem, ki nem spórol itt, ha én nem!?!"!

Egyébként meg egy kretén, lesz még ott nagyobb gond is, már elnézést.

2022. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!