Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már mással, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással, hogy a párjáról kiderült, valójában azért van vele, hogy közelebb kerülhessen egyik ismerőséhez, és jobban örül neki, mint neked? Mit lehet tenni, hogy az érdek embereket észre vehessen időben?

Figyelt kérdés

Volt olyan párom, akinél ezt éreztem, és a későbbi viselkedése is azt mutatta, hogy valójában arról volt szó, hogy a gyávaság és az elutasítástól való félelem miatt nem kezdeményezett ennél az ismerősnél, ezért összejött velem, hogy jobb benyomást kelthessen a valójában kiszemelt ismerősnél közelebb kerülve így hozzá, majd mikor kiderült, hogy milyen jellegű közöttünk a kapcsolat (távoli és rossz) , ennek megfelelővé vált a viselkedése, tehát úgy akart bevágódni az illetőnél innentől kezdve, elkezdett megalázó, lenéző, lekezelő lenni velem, meg ugye közben mivel megkapta, amire vágyott hogy az ismerősömhöz közelebb került, tőlem ezzel párhuzamosan pedig hamarjában megszabadulni akart.

Rosszul esik, hogy újabb és újabb ember hagy el, így, emiatt az ismerősöm miatt. Nem tudom mit tehetnék azért, hogy végre engem akarjon valójában a szeretett párom és engem szeressen.


2022. júl. 15. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk azért nagyon a dedós szint.
2022. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te idióta vagy? Minek neked egy balf@sz? Nem az ismerős tehet róla, hogy ilyen nulla a "párod".
2022. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Ez tervezés nelkul is van ill megesik


Én is kezdtem mar kapcsolatba pl.olyan srácokkal hogy csak addig volt szép a szerelem mig be nem.mutattam egy bnőmet. Aztán meg rá kezdtek nyomulni. A bnőm az oké hogy offolta őket mert csak szórakozott velük, de nekem nem oké hogy mindenki (10-ből 9 pasi)beveszi a csalit a bnőmtől.


Kb ebbol filmet is csinalhatnék

Összejövök egy pasival, szerelem van!, bemutatom a barinőmet, a szerelem elillan!, neki álla bnőmnek udvarolni

Ezt eljátsza a többi is.


Komolyan 10 bol 1 csak az, aki helybol offolja a bnőmet.

2022. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Mire gondolsz, kinek a viselkedésére?

2. Mi ebben az idióta? Az, hogy ez lett a meglátásom? Mit értesz a balfasz alatt? Az érdekel, hogy mit tudnék tenni, hogy ez változzon, a mások hibáztatása helyett, lényegtelen már kinek a hibája, emberileg nem tartom egyenes viselkedésnek, főleg ha a saját oldalam nézem, valahol valamit csak rosszul teszek, ami miatt 0nak vagyok kezelve.

3. Igen vannak véletlenek, de amikor többszörösen fordul elő, és ugyan abban a felállásban, akkor abban felmerül az, hogy mi ez.

2022. júl. 15. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég zavaróan írtál, ezért nem értem pontosan, pedig már többször elolvastam.

"Újabb és újabb ismerősöm hagy el emiatt az ismerősöm miatt."

Az 1.bekezdésedben egy példát írtál, a másodikban meg mintha rendszeresen előfordulna, és ugyanaz az ismerősöd a célszemély. Tehát mindig hozzá akarnak közel kerülni rajtad keresztül. Most akkor "volt olyan párod", vagy minden pároddal ez történt?🤔

Amúgy az idiótát arra értettem, hogy hogy lenne már "szeretett párod", aki téged csak felhasznál valamire? Miért kéne neked olyan?Mit szeretsz egy ilyenen?

A balf@szt meg a fickóra. Aki ilyet tesz, az az.

#2

2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!