Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki rá vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki rá vagy nem?

Figyelt kérdés
Új kapcsolatom van. Amióta együtt vagyunk mindig menni kellett valahova, így megbeszéltük hogy nem megyünk senkihez. Lemondtam egy programot ahova hívtak minket a hónap végén, hogy együtt tudjunk lenni. Egyikünknek se volt kedve menni amúgy sem. Páromnak külön kérése volt hogy legyünk már ketten is, mert mindig menni kell valahova, így nem tervezek semmit, és ahova hívni akartak arra is nemet akartam mondani hogy kettesben legyünk. Meg is beszéltük hogy a jövő héten elmegyünk és kettesben töltjük a hétvégét. A párom anyukájának most itt van az unokája, és beközölte hogy vigyük magunkkal mert ő nem ér rá, erre a párom azonnal igent mondott a megkérdezésem nélkül, így vinni kell őt is. Az miért nem opció hogy a papa vigyázzon rá ha már amúgy is otthon van, mozgásképes és szellemileg friss? Alig ismerem a kislányt, hisztis, nem fogad szót, akaratos, de ha rá figyelnek nincs vele baj. Ha az anyám elhív csajos napra (vagy csak sétálni egyet, megenni egy fagyit, kávézni egyet), akkor azt mondom oké, de megbeszélem a párommal hogy neki oké-e, ha nem oké nem megyek. Ha minket hív akkor is előtte megbeszéljük mikor menjünk, és megyünk ha mindketten akarunk menni. Bőven nem vagyunk már tizenévesek hogy ugráljunk anyukáink első szavára, ő meg pláne nem. Nem ez volt az első eset hogy az anyukája kitalált valamit amire a párom vagy igent mondott vagy nemet. Az esik ennyire rosszul, hogy a párom mondogatja nekem itt hogy mennyire kettesben akar már lenni, sok ez már hogy mindig menni kell és ketten meg alig vagyunk, de ha meg lehetnénk akkor miért nem mond nemet az anyukájának? Jogos vagy jogtalan a kiakadásom?
2022. júl. 18. 08:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem túltoltad a sztorit, annyi a lényeg, hogy megbeszéltétek, hogy kettesben lesztek, ő meg ezt a megkérdezésed nélkül felülírta. Én is mérges lennék és megbeszélném vele, hogy mit érzed, és kérném, hogy ha azt kérte, hogy kettesben legyünk, én megtettem ami ehhez kell, akkor ő is tegye meg, és érdekelne, hogy ő erre mit mondd, hogy érzi magát.
2022. júl. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én csak be szoktam jelenteni, ha az anyummal találkozok, nem kérek külön engedélyt. Nyilván előre lebeszélt dolgot nem rúgok fel.
2022. júl. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem lesztek együtt sokáig.
2022. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

"Ha az anyám elhív csajos napra (vagy csak sétálni egyet, megenni egy fagyit, kávézni egyet), akkor azt mondom oké, de megbeszélem a párommal hogy neki oké-e, ha nem oké nem megyek."


33 éve vagyok házas. Egyszer sem fordult elő ez idő alatt, hogy engedélyt, beleegyezést kelljen kérnem ahhoz, hogy az anyámmal találkozzak.

2022. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Akkor lemondod a párodat is arra a hétvègère és egyedül leszel otthon. Aztàn majd megtanulja hogy ha kettesben akartok lenni az nem jelent plusz 1 főt.
2022. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%
Nem lennék velük. Párod szórakoztassa egész nap a gyereket, te meg menj és csinálj valamit a barátaiddal vagy egyedül.
2022. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért anyós, após kategória, ha a párod a p.öcs?
2022. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
4, nem beleegyezés, engedély, de azért én is meg szoktam beszélni a férjemmel, hogy nekem mire van programom, arra ő nem tervezett-e valami közöset...
2022. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj saját programot, ő maradjon otthon a hisztissel. De úgy csináld, hogy ne akaszthassa a nyakadba a gyereket, mondd meg kereken, hogy a megkérdezésed nélkül ő vállalta, akkor vigyázzon rá ő, te mész barátnőzni vagy bármi, de a gyerek nélkül, mert nem te vállaltad el.
2022. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Jogos a kiakadásod. Dobd ki, ez később sem fog változni. Ha kidobod, talán összeszedi magát.
2022. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!