Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem nem érti, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem érti, hogy mi esett nekem ebben az egeszben rosszul. Szerintetek is én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés

A férjemmel megpróbáljuk kitalálni, hogy kicsit többet tudjuk spórolni. 3 gyerekünk van. Ő dolgozik, én most gyesen vagyok a 8 éves fiunkkal. Eddig is vezettem a kiadásokat, mindent megbeszéltem vele, semmit nem titkoltam el előle. Szombaton a gyerekek anyuéknál voltak, így leültünk ötletelni. Mint kiderült a férjem egész akciótervet készített, hogy én még min tudnék spórolni, ráadásul olyan kiadásokon szeretett volna visszavenni, amikre én nem is költöttem. Az egész helyzet és a stílus olyan megalázó volt. Úgy néz ki, egyáltalán nem is ismer engem. Például közölte, hogy egy két alkalmat a fodrásznál és a kozmetikusnál igazán kihagyhatnék, nem nagy durranás az amit csinálnak és azzal már egy csomót spórolnék. Csak lestem rá és elsírtam magam.

Elmondtam neki, hogy mi a bajom, de nem igazán érzi magát ebben hibásnak engem viszont megrótt, hogy nem tudom beosztani a pénzt.


2022. júl. 18. 08:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha vezeted a kiadásokat, akkor mi a baj? Elé teszed, hogy na nézd te f_szf... drágám, erre és erre ment el ennyi és ennyi. Ha ezután is nemlétező kiadásokat akar visszafogni, akkor nyilván fogykos szegény, de ez hogy hogy csak most tűnik fel?
2022. júl. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Miért vagy gyesen?
2022. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 éves gyerekkel otthon vagy még akkor tartós beteg. Ha annyira súlyos, hogy nem tudsz mellette dolgozni (gyes mellett lehet, időkorlátozás nélkül) akkor a spéci ellátás egy vagyon, amin nem lehet/érdemes spórolni. Marad az ami nem létszükséglet 🤷🏼‍♀️. A stílusa bántó volt, de ha vezetve vannak a kiadások, máshonnan már nem lehet lecsípni akkor maradnak ezek... Vagy ha olyan betegsége van, hogy lehet mellette akár 4-6 órában dolgozni (ha a 8 nem megoldható) megkell próbálni. Oké, most nyáron szívás, a táborokról már talán lecsúsztatok, de 1,5 hónap és kezdődik a suli.
2022. júl. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
35%
Egy újabb nőgyűlölő kamukérdés.
2022. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%
Gyesen? Nyolv éves gyerekkel?
2022. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Autista, ADHD-s. Szegregélt suliba került, ami szuperül bevált, elkezdett beszélni is, így már viszont a gyerekek sulijait és a munkát nem tudtam összeegyeztetni és fel kellett mondanom. Reggel nem értem be 8-ra, ha meg később kezdtem, nem értem mindenkiért oda fél hatig. Az 6 órás volt.

Nem létező kiadasokból nem tudok visszavenni.

Olyan volt az egész, mintha engem okolna, hogy sok a kiadás, pedig külön magamra csak havi 10E körül költök, ezt is egészségügyi okokból.

2022. júl. 18. 09:17
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Izé. A férjed hogy fogadta, mikor kiderült, hogy beteg a gyerek? Ő egyébként a legidősebb a három közül?
2022. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Neki milyen a munkaideje? Nem opció, hogy reggel te viszed őket, délután ő megy értük? (Nálunk így van, én viszem, ő hozza a gyereket).

Ha tételesen vezeted, nincs is ilyen kiadás akkor meg dugd az orra alá a papírt, hogy hogyan csökkenjen, ami nincs is. Ott a papír, kap egy tollat, számolgadson!

2022. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is 3 gyerek. A kicsi auti ő 7 éves. 3 éves kora óta dolgozok. Reggel a férjem viszi, délután én megyek.Aztán fejlesztések stb. Vegye ki a részét ő is. Te meg ne legyél kiszolgáltatott helyzetben. Főleg most hogy így elszaladtak az árak a férjed meg nem igazán van melletted. Még egy két gond aztán lelép.
2022. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Büdös paraszt. Arról nincs esetleg terve, hogy mondjuk ő mire költöget, amiből le kéne faragni?
2022. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!