Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet kapcsolat az unokatesómm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolat az unokatesómmal? Mennyire lenne gáz, ha összejövünk egymással?

Figyelt kérdés

Mármint titokban szeretjük egymást és együtt vagyunk. De mennyire gáz lenne ezt felvállalni a család és a nyilvánosság előtt?


Leírom a kapcsolatot.


Csináltam egy kezdetleges családfát, mert csak így tudom leírni, hogy honnan rokon. :D

Fiatalabb is mint én.


Pirossal jelöltem azokat akik már nincsenek köztünk.


[link]


Ez így mennyire gázos? Elitélendő?



Gyerekkorounk óta ismerjük egymást.


Én a férfi ő a lány.


2022. júl. 19. 22:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondoljátok, menjetek el gemnetikai vizsgálatra!
2022. júl. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet lenne, csak sajnos ott nem a DNS-t nézik, ami egyértelmű lenne, hanem a családfát kérdezik ki, ami nem sokat ér.
2022. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Beteg.
2022. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!