Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra mi a fontos egy lányban?

Figyelt kérdés
2022. júl. 20. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%

Nekem igazából az, hogy olyan ember legyen aki mellett biztonságban tudom magam érezni érzelmileg. Ez lehet, hogy nyálasan hangzik, de ez a második legfontosabb dolog.


Az első pedig az, hogy szabadon szerethessem, hogy ne kelljen aggódnom azon, hogy holnap szabad lesz-e még szeretnem és remélhetőleg ez egy olyan dolog az ő számára is ami boldogsággal tölti el.


Bár nem derül ki a kérdésből, hogy most éppen külső vagy belső dolgokra kíváncsi a kérdező, de szerintem amúgy sem lehet például csak tulajdonságok alapján jellemezni, hogy nekem olyan lány kell aki őszinte, akiben meg lehet bízni stb.. (Most írtam valami példákat.)


F

2022. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez szép volt, köszönöm!
2022. júl. 20. 01:05
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
a farkam
2022. júl. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

én rányomtam a pluszt #3-as válaszára is.

nagyon szép, amiket #1-es írt, de ha az adott lánytól nem áll a farkad, akkor megette a fene, hogy őszinte, megbízható, stb. stb.

2022. júl. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván a vonzalom is elengedhetetlen és az is, hogy szexinek találd és kívánd. Viszont ezek részben külső dolgok.


#1 voltam.

2022. júl. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
A jó kis segge, mint a virágos csajnak, imádtam ahogy tegnap hajolgatott a virágokért
2022. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó pun ci legyen alatta
2022. júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Külsőre: szép lábfej.

Belsőre: domináns stílus, de azért tudjon érzékeny is lenni a hölgy, mondja ki a véleményét, de ne hárpia módjára, legyen érdeklődő a világ eseményeiről, szeressen élni-tevékenykedni.

2022. júl. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Legyen elviselhető természete, és legyen intelligensebb, mint egy krumpli.
2022. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyes válasza egy pillanatra reménnyel töltött el, a többi visszahúzott a földre.


Ezért nincs mindenkinek párja, hiába a matek. Mert a szar közül ki kell válogatni az aranyat.

2022. júl. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!