Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számo-tokra fontos, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számo-tokra fontos, hogy egy fiú hogyan öltözik?

Figyelt kérdés

Kizáró ok lenne nálatok, ha minden más adottsága stimmelne, csak az öltözködése egyedül kifogásolható?

Elkerülitek messziről az olyan pasikat, akik toplákosan, vagy nagyon "ízléstelenül" és "divattalanul" vannak felöltözve? Kb. közös életetek idejének hány százaléka telik a ruházkodás tárgykörén belül (ruhavásárlás, -kiválasztás, beszélgetés a divatról) ??

Köszönöm. Nemet és kort is kérnék.


2011. jún. 10. 03:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem mind1,hogy mit vesz fel csak ne készülődjön többet mint én:D

Amúgy te hogyan öltözködsz?

2011. jún. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Engem marhára nem érdekel. Értelmetlen baromságnak tartom. Számomra mindenki (beleértve magamat is) elfogadható lenne akkor is, ha krumpliszsákban járkálnának az emberek.

Amúgy meg általában converse/lacoste holmikat hordok, abból is a visszafogottabb darabokat.

19 F

2011. jún. 10. 03:43
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

gondolom nagyon nem érdekel ha Lacoste meg Converse márkákat viselsz:D:D:D

Na az én párom a kínaiból (is) öltözik és hidd el nem határoz a kapcsolatunkban, nem attól vagyunk boldogak...

21-l

2011. jún. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát amikor a férjem felkerült Pestre vidékről mackóba járt :) Azóta hál isten csiszolódott az ízlése. Fontos számomra, és el szoktam menni vele vásárolni :) De szerintem csak az fontos, hogy ízléses legyen és stílusban hozzád illjen. 28/n
2011. jún. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
HA minden stimmel akkor nem érdekel, bár ez olyan dolog, h. ha valki állandoan öltönyben van én meg sportos vagyok,akkor lehet rosszul érezném magam, h. nem hozzá vagyok öltözve, vagy pl. aki rockkeresen öltözik az már nem tetszik,mert nem szeretm a rockzenét és néha olyan trehánynak néz ki.Szóval inkább stílusilag legyünk egyformák,aztán a többi nem érdekel, h. épp munkásruhában van, vagy márkás/nem márkás,feszes,nem feszes,piros vagy kék stb.
2011. jún. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, itt nem márkás cuccokra gondolok, de pl ha rövidnadrág van rajta meg sportcipő akkor ne húzza már fel a zoknit térdig stb. Mert a ruhadarabok passzoljanak egymáshoz. Olcsó ruha is lehet jó.
2011. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát azért ne legyen igénytelen, nem várom el hogy csak márkás cuccai legyenek (Mert valóban egy Adidas emblémáért nem éri meg 4000-el többet fizetni) de azért tudjon felöltözni. Ne vegyen fel zoknit szandállal meg hasonlók. De nem a ruházkodáson múlik az egész. Amúgy meg ha nem olyan divatos, majd felöltöztetem! :DDD Az is jó buli, a pasid király cuccokba tenni :P (Bárcsak már nekem is lenne kit... :()

17/L

2011. jún. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 napietus ***** válasza:

az ízléstelenség taszít. meg figyelek a részletekre, tehát pl. derékszíj-cipő-zokni stimmel-e megy ilyenek. ha valaki képes sötét öltönyhöz sportzoknit felvenni, akkor az az öltöny miattam lehet Armani is, akkor is ízléstelennek fogom tartani. meg az ápoltság is nagyon fontos, haj-körm-fogak.


de a divatb*ziság ugyanúgy visszataszító, ahogy az is, ha egy férfi többet tollászkodik a tükör előtt, mint én.

2011. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 B.angel ***** válasza:

Először is nem, nem fontos!

Nem lenne kizáró ok, ha tényleg extra gáz lenne, segítenék neki jobban öltözködni, persze nem úgy, hogy "Figyelj már, rohadt hülyén öltözködsz!", hanem szépen, hogy "Szívem, mi lenne ha ezt vennéd fel, nagyon jól áll!" és stb.

Nem kerülöm el! Nem számít annyira, hogy hogy öltözködik, ha egyszer szeretem és szerelmes vagyok belé. Egy barátnál meg még inkább nem zavar!

Nem sokat beszélünk ilysmiről. Tetszik a másiknak, hogy hogy öltözködünk.

19/L

2011. jún. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a márka a fontos, az egyáltalán nem számít.

De nekem számít a stílus, mert az öltözködési stílus az egy olyan dolog, amivel szavak nélkül is sokat mondasz el magadról.

Én szeretem, ha egy férfinek van egyéni stílusa, és ez nem a pénztől függ.

Kevés pénzből is lehet jól öltözködni.

2011. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!