Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szerelem ami nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelem ami nem jött össze, majd 35 év elteltével szerelmesek vagyunk egymásba, és a szex is jól működik ami 35 évvel ezelőtt nem volt jó. Mi lehet az ok? Részletezés alul.

Figyelt kérdés
Én 28 évesen beleszerettem egy ugyanilyen korú csinos férfiba, aki nőtlen volt, nekem két családom volt már akkor a férjemtől. Férjem elhanyagolt, megtetszett a fenti csinos férfi, sajnos a szex nem volt túl jó nekünk, igaz csak háromszor próbáltuk, de nem volt jó. Ezért maradtam a férjemnél. Ez a csinos férfi megházasodott de nagyon messze taszított egymástól a sors, egymásról semmit nem tudtunk 35 évig. Egyszer csak összefutottunk, beszélgettünk, majd találkák voltak, és ismét megtörtént közöttünk, ami fiatalkorunkba nem igazán volt jó, De most annál inkább. Mi történhetett? Nem tudom a választ. Ez a csinos férfi nagyon megváltozott, neki is van két családja, de elváltak és vissza költözött a szülői házba, amire sokat költött a felújítás miatt. Szerelmesek lettünk egymásba, én sokat nála vagyok éjjel nappal. Férjemtől szeretnék elválni, mert már 20 éve semmi nem történik köztünk. Mit javasoltok? Hogyan tovább? Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy fiatal korunkban a szex nem nagyon működött köztünk és ezért hagytuk abba a kapcsolatunkat, most meg olyan boldogságban élek mindent megkapok e csinos férfitól.Megtudtam a szerelmemtől hogy gondolatban mindig ott voltam neki, de én is így éreztem nap mint nap. Mi lehetett az ok, hogy akkor nem, most meg tökéletesen működik a kapcsolatunk?
2022. júl. 20. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Mi az, hogy két családja van?
2022. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Két gyereke. Nagyközségi a hölgy.
2022. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Hellmano ***** válasza:
84%
Jó sztori és úgy látszik sikeres is csak idő kellett hozzá. Annak örülj, hogy most működik és lépj, válj el a férjedtől és élj ezzel a "csinos" férfi egyeddel, hisz egymásnak lettetek teremtve.
2022. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lehetett az ok, hogy akkor nem, most meg tökéletesen működik a kapcsolatunk?"

Most ezt tényleg magyarázni kell? Eltelt 35 év, és mindketten változtatok egy csomót, személyiségben, gondolkodásban, értékekben, tapasztalatban, mindenben.

2022. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mindketten sokkal érettebbek, bölcsebbek lettetek, pontosan tudjátok már mire van szükségetek, mind testileg, mind lelkileg, mind mindenhogyan.

Én is hasonlóan vagyok, csak nálunk "csak" 16 év telt el, ami ehhez képest egész jó...


De ne is gondolkodj ezeken, válj el, és legyetek nagyon boldogok, ezzel az egykor olyan csinos férfival!

2022. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi? Hát, kigyakorolta magát a feleségén, és jó lett az ágyban.
2022. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És hogy találkoztatok ?
2022. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#1:


Titkos élete van biztos. :)

2022. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért kell embereknek szanaszét csalni a párjukat kísérletezgetés gyanánt. Mikor lesz végre a másik neked annyira megfelelő hogy elhagyd szegény párod és ne az ő idejével szórakozz? Mert mint leírtad már a másik faszival vagy éjjel nappal. Én már rég kiraktalak volna.
2022. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Én 28 évesen beleszerettem egy ugyanilyen korú csinos férfiba, aki nőtlen volt, nekem két családom volt már akkor a férjemtől"



Ok, fasza. Mara le is teszem a gyakorit, holnap folyt. kov.


Jo ejszakat!



38F csinos incel

2022. júl. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!