Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem furcsa, ha 3 hónap járás/i...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa, ha 3 hónap járás/ismerkedés után minden programra külön megyünk?

Figyelt kérdés
Nekem elég fura, hogy a “párom” mindig egyedül megy a barátaihoz, bármilyen programot csinálnak. Van, hogy az egész hétvégét külön töltjük emiatt és csak hétköznap talizunk párszor. A családjának sem mutatott még be, de ez ráér, csak fura, hogy mintha nem akarna bevonni az életébe. Az eddigi kapcsolataimban ennyi idő után már szinte mindenhova velem akartak menni, bemutattak családnak/barátoknak. Lehet, hogy valamiért el akar titkolni?

2022. júl. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Az elején csak a beetetés időszaka van,ha megkapott már le sem szar ,hajítsd ki ,az ilyet
2022. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abszolút egy barátjával sem találkoztál?


Mi kb 4 hónapja vagyunk együtt. Találkozott már a családommal, én az övével még nem (nem mindenkivel)

Vannak külön programjaink, de már találkoztam a barátaival (csak pár hete), ő is hamarosan fog az enyéimmel. (Persze az otthoni városunkban. Az egyetemünk városában már mielőtt összejöttünk volna ismertük egymás szobatársait, barátait)


Nagyon jó a kapcsolatunk.


Szerintem nem kell emiatt aggódnod, de nyugodtan beszélj vele erről, jelezd, hogy szeretnéd megismerni a barátait.


Amúgy te bevontad a te baráti/családi körödbe?

2022. júl. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"A családjának sem mutatott még be, de ez ráér, csak fura, hogy mintha nem akarna bevonni az életébe"


Lehet, hogy szar családja van, nem akarja mutogatni. Kérdezz rá nála.

2022. júl. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Azért nem biztos, hogy baj van, lehet, hogy neki mások az igényei.

2022. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Engem mar elso nap visznek haverokhoz es napok kerdese a szuloi bemutatas is. Én meg ezeket a lobe bombigokat kapom nem a fokozatossagot. És óva intenek az ilyen emberektol.
2022. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 9 hónapja vagyunk együtt, két hónapja lakunk együtt.


Már az elejétől kezdve nagyon sokat voltunk együtt, viszont mindig csak kettesben. Akkor jöttünk össze, amikor minden beltéren meg tömegközlekedésen maszkot kellett hordani, teljes home office volt, így nagyrészt lakásban voltunk. A családnak való bemutatást egy ideig én is húzni akartam, anyukám viszont sokat mondta, úgyhogy 4 hónap után mondtam a barátomnak, hogy hazavinném (egy városban lakunk a családommal). Végül 5 hónap után volt a találkozó, de akkor elég sok családtagom ott volt. Akkor már mondtam neki is, hogy megismerném az ő családját. Végül 6 hónap után találkoztam az egyik tesójával meg az ő családjával, anyukájával rá egy hétre, ő másik városban lakik amúgy. Nem olyan régen találkoztam először a nagynénjével. Barátainkkal pedig, tudom, hogy furcsa, de még nem volt közös találkozó, de most szervezzük. Egyikünknek sincs túl sok, neki akivel többször találkozik, másik városban lakik, akikkel egy városban lakunk, velük ritkán, évi egyszer kb és akkor inkább kettesben beszélgetnének. De sokat tudunk egymás barátairól, csak így alakult, de már rajta vagyunk, nemsokára ezt is megejtjük :) Nekem is csak egy barátnőm van, akivel rendszeresen talizok, mondjuk ő közel lakik, akár lehetett is volna már bemutatás, de hát így alakult, nincs semmi különösebb oka.


Az meg, hogy ki mennyiszer viszo programokra a párját... Egyikünk se híve annak, hogyha az embernek párja van, akkor ő nélküle egy tapodtat sem mozdul, nem látogatja meg nélküle a családját, nem találkozik kettesben a barátaival. Az nem oké, ha mondjuk évek után se viszi sehova a párját valaki, de szerintem az se jó, ha nélküle már nem megy sehova. Meg kell beszélni, ki mennyi programra vágyik. Én összesen kétszer az ő családjával, ő háromszor találkozott az én családommal. Többnyire azt igényeljük, hogy kettesben legyünk. Ami már mindennapos, hiszen együtt élünk, de korábban is heti 5 tali volt. Az engem is zavarna, ha sok hétvége kimaradna azért, mert a haverjaival lóg.

2022. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!