Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívhatnám el ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám el ezt a férfit vmi közös programra? Kicsit nehéz a helyzet adnátok ötletet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vázolom a helyzetet...

Munka kapcsán viszonylag gyakran találkozunk. Ilyenkor jól megvagyunk mindig, beszélgetünk is, persze nem az ilyen nagyon mély dolgokról, de őnála ez is nagy szó, mert nem az a csevegős kitárulkozós típus.

Úgy gondolom tetszem neki, de ő nem romantikus alkat.

És ráadásul amennyire ismerem, tudom hogy elég nehezen megy neki hogy megnyíljon az embereknek, nehéz a bizalmába férkőzni. Viszont nagyon aranyos, segítőkész, és velem már egészen képes időnként feloldódni, már volt hogy magánéleti dolgok, stb is szóba kerültek, de tudom hogy még sok mindenről nem beszéltünk.


Többször volt hogy ő mondta, ígyunk meg valamit, de néha azt éreztem, hogy mikor azt mondtam, rendben, mintha kicsit megijedt volna ettől... ez kicsit fura.. :D Úgy értem tényleg elég zárkózott, talán a leírásból értitek kicsit.


Viszont én szeretném megpróbálni, hogy kicsit oldottabban, munkán kívül milyen vele, és nem tudom hogyan, hova hívjam el.. Én nekem egy komoly kapcsolatom volt idáig, azon kívül semmi igazi nem volt, valahogy nem vagyok egy randizós típus. Szóval én sem vagyok könnyű eset.


ADnátok ötleteket hogyan vezessem fel a dolgot? Mert zavar egy kicsit a kezdeményező szerep, de nála úgy érzem, megéri, csak nagyon óvatosnak kell lennem...

Semmi képp nem akarom hogy azt érezze, nyomulok rá, mert az csak rosszat tenne.


Szereti a történelmet, a népzenét, viszont ilyen programokból nálunk nincs olyan sok.

Viszont moziba, színházba nem szeret, nem is jár, koncertre is csak nagyon specifikusan egy két bandára...

Diszkó vagy tánc sem jöhet szóba...


De valami olyan kéne ahol kicsit lazábban beszélgethetünk, közbe van valami ami ha épp nem beszélgetünk addig arra lehet figyelni, ezért lenne jó valami program, de semmi ötletem sincs...

köszi előre is nagy segítség lenne ... :)


(ha ez számít ő az idősebb.. és amúgy tényleg nagyon rendes, nem dohányzik, inni is csak mértékkel, alkalomadtán... csak valahogy nagyon nagy falakkal veszi körül magát...)köszi:)



2013. jún. 12. 02:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Engem írtál le.

Szerintem egy kávé valahol munka után megteszi. Azért munka után mert akkor nincs randi szaga, csak beugrotok és kész.

2013. jún. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ó tényleg..? :) ezek szerint több ilyen nem könnyű eset, de aranyos pasi is létezik :))) köszi a választ!
2013. jún. 12. 02:56
 3/14 anonim ***** válasza:

hívd el kutyázni a margit szigetre.

amúgy meg alapból nem értem.

elhívott iszogatni nem?

2013. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Jaja, vegulis mar elhivott. Legkozelebb hozd fel ezt, emlekeztesd, hogy multkor azt mondta megihatnatok valamit. A tobbit meg leirta az egyes.

Nehanyszor elmentek kavezni, utana meg egyutt talaljatok ki valamit, ugy o sem fogja kellemetlenul erezni magat es neked sem kell egyedul agyalnod, hogy hova menjetek.

2013. jún. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

sajnos a kutyázás sem kivitelezhető, egyikünknek sincs semmilyen állata!

Amúgy igen, volt rá alkalom hogy megittunk valamit, de ennyi. Szóval találkozunk így időnként, csak nem is tudom.. az is érdekelne, hogy kerülhetnék Hozzá picit közelebb...

2013. jún. 12. 03:04
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi!

amúgy az is nehezíti hogy ő nagggyon nehezen kezdeményez.. téll. mintha valami kis burokban létezne néha .. :D majd megpróbálkozom valamivel... ha van még tanács, jöhet.. :))

2013. jún. 12. 03:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Tereld sokszor a beszélgetéseteket párkapcsolati témákra. Ezt, ha gyakran teszed, kapcsolni fog, főleg, ha célozgatsz rá, hogy most te is erre vágysz.
2013. jún. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 zoliba' ***** válasza:
nincs felesége? és csak hezitál?
2013. jún. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zoliba' ***** válasza:
az nem lehet,h nem tetszel neki,csak nem akar megbántani.
2013. jún. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nincs felesége,se barátnője. (pasija sem:P)

És persze én is gondoltam hogy lehet nem tetszem neki, de szerintem igen.. :D mert közben meg mindig van egy egy ilyen enyhén pajzán megjegyzése.. amik általában viccesek, de ő igazából komolyan is gondolja :D

Szóval ja.

2013. jún. 12. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!