Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság volt ezért ghostingolni?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy pasival, még nem jutottunk el randiig, de már szó volt róla, hogy találkozni fogunk. Hétvégén elmentünk étterembe enni a barátnőimmel, és nagyon tele ettem magam, tök nagy lett a hasam, picit fel is voltam puffadva, lefotóztam a hasam, és olyan volt, mintha terhes lettem volna.


Úgy gondoltam vagyok olyan viszonyba a pasival, ezért elküldtem neki a hasamról a képet (egyébként egyáltalán nem vagyok kövér), és viccesen odaírtam, hogy sikerült terhesre enni magamat, megnézte, és azóta nem ír. Hiába kerestem többször, már meg sem nézi mit írok neki.


Pedig csak egy VICCnek szántam, és szerintem ezért bunkóság ghostingolni.


2022. júl. 22. 14:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nem az


Egy egy részlet a másikrol engem is ki tud ábrándítani ha plán pont jokor talál is be.

2022. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
45%
*ha pláne
2022. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Ismerkedés legelején, mikor még nem is találkoztatok élőben, ez egyáltalán nem vicces, kicsit inkább alpári. De simán vehette célzásnak is, hogy a rövid távú terveid között van a teresség. Szóval nem csoda, hogy megpattant.
2022. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem egy normális srác érti a viccet.

Valami nyomi fiúcskát fogtál ki, aki nem érti meg az alapvető anatómiát.

2022. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Ki csinál ilyet? 😂🤣

Szerintem csak a "fingos troll" kèrdezett be

2022. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Nem trollkodás, tudnék küldeni képernyőfotót is.


Csak P-O-É-N nak szántam a képet, látom itt se értik sokan.

2022. júl. 22. 14:51
 7/30 nemaRendőrség ***** válasza:
71%

Lehet te annak szántad, de se ő se az itteni emberek szerint nem volt az.


Számomra azt sugallná hogy nem bírsz mértéket tartani, zabálsz mint a disznó és poénnak is veszed hogy el fogsz hízni

2022. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Még idegenként nem küldtem volna ilyen fotót, de én nem látok benne akkora negatívumot, mint a többi hozzászóló. Azért nem egy kupac kaki volt lefotózva, na:-)


Lehet, hogy egyébként is lekopott volna, ill. netes ismerkedésnél sajnos van, aki úgy gondolja, elég egy kicsit is nem tökéletes válasz, megnyilvánulás, és máris pattintja a másikat.

2022. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Ez a " terhesre ettem magam" olyan borzasztóan prolis szöveg.Esküszöm rosszul lettem tőle.
2022. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem érti a humorodat, később se fogja valószínűleg. Én is így vagyok ezzel, nem köntörfalazok, akinek tetszik tetszik, akinek nem, az meg elkopik (ahogy ez is történt). Akár "proli" (előző válaszolóra reagálva), akár nem, szard le. Nem kell másnak adnod magad.
2022. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!