Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság szóvá tenni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság szóvá tenni neki?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy ezt a terhet a késobbiekre nézve nem akarom bevállálni amit barátnőm rám tesz.

Kezdem teherkènt mesgélni.


A gond az, hogy folyamatosan van vlmi baja az egészségével, magával. Oké ezt még megértem hogy betegesebb nem tehet róla.


De szüleim segítenek orvost keresni, ha kell elvisznek oda szó nélkül ( mivel nem vezetünk) szinte lányukként kezelik barátnőm. Sokkal többet tesznek érte mint saját szülei ( akik csak hitetlenkednek hogy jaj nincs neked semmi bajod, meg hagyd már a diétát minek az.. stb)


Ami a teher kezd lenni számomra hogy elkezdünk egy vlmi eü problémát megoldani, mindig van más "új" baja. Egyszer a feje fáj, utána hónapok óta megy a hasa, állandóan álmos,fáradt..

De a nagy kivizsgálás semmi bajt nem mutat..


Mindig azt mondja amit érez az ezért vagy azért van, és nem lehet keverni a fejéből hogy azt más is okozhatja.


Semmi másról nem szólnak a napjaink hogy az ő gondját oldjuk meg folyamatosan


2021. dec. 4. 08:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
hipohonder valoszinuleg, kell neki a figyelem. pszihologus kell neki, de oszinten szolva en ezt a szerencsetlenkedest nem birnam elviselni.
2021. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

És mit akarsz szóvátenni?

Megmondod, hogy ne merjen beteg lenni? Vagy csak ne szóljon róla, és szenvedjen csendben?

Azon már túlvagyunk, hogy szakíts vele, mert nem fogsz. A folyamatos lelki terror eredménye, hogy egyik testi tünet jön a másik után, miközben az orvos nem talál semmit.

2021. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
leszavazgatos ostobaknak: orvos nem talal semmit, egyertelmuen hipohonder a csaj. nyilvan megvan a lelki oka, amihez pszichologus krll. melyik reszet nem sikerul felfogni?
2021. dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

"Semmi másról nem szólnak a napjaink hogy az ő gondját oldjuk meg folyamatosan"

Nem vagy bunkó, ha nagyon finoman fogalmazol. Megérted, de orvos nem talált semmit, lehet, hogy lelki oka van, rád támaszkodhat, meghallgatod, szereted, segíted.

Na akkor most reggelizzünk, mit szeretnél ma csinálni? Én ... , mit szólsz hozzá?

És élni a mindennapi életet.

2021. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#3: Lemaradtál az előző 788 fejezetről. A csajnak PCOS-a van. A folyamatos hasmenést meg elég nehéz szimulálni. (Viszont nagyon sokan panaszkodnak hetekig tartó hasmenésre, akik átestek a Covidon. Én is!) Ezen kívül a csaja full depressziós. Ami nem csoda, ilyen pasi meg a családja mellett.
2021. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5: hat nem tudom, en ezeket nem tudom

mar it nyomon kovetni.. valoban lemardtam. de lehet csak siman troll a kerdezo.

2021. dec. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
*itt
2021. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ugyan ilyen barátnőm nekem is. Neki pszichológiai bajai vannak, és elsősorban az vetül rá a fizikai egészségére is. Ha rosszul van a lelked, akkor lassan a tested is rosszul lesz. És ezt saját magamon is tapasztalom. Elsősotban szerintem szedjen erős vitaminokat, egyen egészségesen, igyon sokat, aludjon eleget, és nem ártana egy pszichológus sem neki.
2021. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt ilyen, hogy minden baja volt, és nála sem találtak semmit.Végül kiderült, hogy depressziós.Pszichológus, én is azt mondom.A vitaminok itt nem érnek semmit.
2021. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját példámat tudom elmondani: depresszió és pánikzavar. Mikor rámtör a depresszió, én is iszonyú gyengének és fáradtnak érzem magam, már az is erőfeszítést jelent, hogy kikeljek az ágyból és kimenjek pisilni...Egy mentálisan egészséges ember ezt soha nem fogja megérteni. Mikor jól vagyok még én sem tudom felfogni, hogy hagyhatom el néha magam ennyire, akkor mástól hogy is várhatnám, hogy megértse? Neki tényleg pszichológus, vagy pszihiáter kell, ez nem kérdés. Te meg ilyenkor legyél megértő és gondoskodó, mert nem ő tehet róla.
2021. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!