Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem képes figyelni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képes figyelni hogy mit mond az orvos?

Figyelt kérdés

Most azon rágódik puffog barátnőm hogy miért csak 2het múlvára ( protekcióval) kapott időpontot vizsgálatra.

Csináltattunk verkepet amire azt mondták lehet epekő,vagy hasnyálmirigy gyulladás amin átesett már a nagy részén, de kell még pár vizsgálat, (meg inzulin rezisztencia miatt egy éve gyógyszert szed.)


Elmondták mut hogy egyen addig is kiméleskepp ( sósat, többször keveset stb) erre itt van 10óra, most sutotte ki a lángost azt eszi vacsira tejföllel sajttal éjszakára.. nehéz zsíros étel..


Puffog azon h elege van h mindig betegeskedik meg nem gyógyul, hogy gyógyulna ha ilyeneket csinál??- de ha szólok h biztos jó ötlet akkor ő van megsértődve!


2022. júl. 22. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Figyel ő, csak b.szik betartani.
2022. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

“Elmondták mut hogy egyen addig is kiméleskepp ( sósat, többször keveset stb) erre itt van 10óra, most sutotte ki a lángost azt eszi vacsira tejföllel sajttal éjszakára.. nehéz zsíros étel..“


Miért nem főzöl te valamit, ha kímélni kell?

2022. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
6%
2# Szerintem azt nem merné megenni, előkóstolóra meg nem futja a rezsiárak miatt.
2022. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Véletlenül sem az a baj, hogy a barátnőd hasnyálmirigy gyulladással este 10-kor is főz, hanem az, hogy lángost.
2022. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es megláttad a lényeget!

Gratulálok..


A kedvedért az a baj h olyan ételt főz ami nehéz! Direkt mondták mit egyen. Utána meg puffog meg sír h állandóan beteg meg hasonlók

2022. júl. 22. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

#5:


Neked is jól állna a kezedben a fakanál.

2022. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Még hány kérdést írsz ki? Dobd már ki szegény lányt vagy mutatsd meg neki a kérdéseidet és megteszi ő maga
2022. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem van ilyen ismerősöm. Szigoru diéta van neki előírva, de nagy ívben tesz rá. Utána neg sír egész nap hogy ő mennyire szarul van.
2022. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%

Szép amúgy hogy van aki félti a csaját mert nem tartja be a diétáját, de a pasi a szar..

Engem az exeim akkor is kiküldtek a konyhából ha én akartam főzni, én meg akkor is hoztam a táskáját ha nem akarta ez ilyen, ha meg hagyom hogy hozza azért néz le a társadalom xd

2022. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig arról volt szó, hogy érthetetlen, miért alszik állandóan, hiszen teljesen egészséges. Ahelyett, hogy anyádnak ugrálna.

Most meg kiderült, hogy hasnyálmirigygyulladást hordott ki lábon.

Te ilyenkor kicsit se szégyelled magad? Nyilván nem, de azért na.

Amúgy meg lesz még neki ezer egészségügyi gondja. Egy mérgező kapcsolatban él, ami megbetegíti testileg, lelkileg. 10-15 év, és temetheted.

2022. júl. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!