Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esett rosszul, hogy elájultam a munkában és nem érdekelte a páromat?

Figyelt kérdés

Egy helyszíni értékelésen voltam egy másik cégnél, ahol a meetingen rosszul lettem és elájultam. Két férfi kapott el, illetve vitt vissza kocsival az irodába, utána busszal mentem haza, de azóta se vagyok jól.

A párom egy hetet van a haverjaival a Balatonon, fel se vette, amikor hívtam utána, nagyon rosszul esett, hogy ennyire nem érdekli, mert éppen bortúrán van. 3 éve vagyunk együtt, külön lakunk még.

Ti hogyan kezelnétek?

23N



2022. júl. 23. 14:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Szakítás. Aki ennyire leszar attól jövőt nem kell elvárni.
2022. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint nem is tud róla hogy elájultál. Vagy az a bajod hogy nem gondolatolvasó?
2022. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Írtam neki üzenetben, de annyit válaszolt hogy pihenjek, hajnalig voltak bulizni, úgyhogy este se beszéltünk telefonon
2022. júl. 23. 14:54
 4/24 anonim ***** válasza:
47%

Én mondjuk nem zaklatnám a párom ilyennel ha távol van kikapcsolódni, önző dolognak gondolnám, ne értem aggódjon hanem érezze jól magát. Főleg, hogy 40 fok van és ilyenkor nem ritka az ájulás. Szerintem ezt ne szívd mellre.

25/n

2022. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan!


Ti fiatal nők, miért nem tudtok egy érett, FÉRFI partnert keresni?


Jó nektek, hogy ilyen csövesbánatokkal vagytok?

2022. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
30%
#5 ezt már én is többször megkérdeztem itt. Elképesztő mit eltűrnek az ilyen tetveknek. De mindenki olyan virágot szagol, amilyet szakított.
2022. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, mit várnak a mai kapcsiktól a mai emberek? Egy élő példa arra ismét, hogy csak magára számíthat az ember...
2022. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%
Jól le is lettem pontozva menetrendszerűen. :) Nyilván érdemi válasz most sem fog jönni. 5-ös voltam.
2022. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Orbitális tahóság a részéről. Mondjuk nálam a párodtól külön való ilyen hosszú nyaralgatás is, de ez már más kérdés.
2022. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Mármint 6-os.
2022. júl. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!