Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen pasival? Nyaralás kérdés.

Figyelt kérdés

Lefoglaltunk egy szállást jövő hétre, de covidos lettem. Mondtam, hogy nem tudok elmenni, mondjuk le. Az első reakciója az volt, hogy nem vagyok annyira rosszul, majd fekszem a nyaralóban. Mondtam neki, hogy bocsi, de én nem azért megyek nyaralni, hogy ott feküdjek, azt tudom itthon is.

Szerencsére a szállásadó teljesen megértő volt, nem kellett fizetnünk. 3 napja mondtuk le, 3 napja áll a bál itthon. Sajnos ez a hely már egész nyárra foglalt, de találtam egy másik szállást augusztusra, hát nem a legideálisabb, de már minden le van foglalva. De ő meg bejelentette, hogy soha többet nem megy velem sehova, mert én mindig mindenhol összeszedek valamit. És hogy ide sem fog eljönni, kár is volt lefoglalni.

Elég rosszul esik ez nekem, mert egyrészt ez az első alkalom, hogy miattam le kellett mondani nyaralást, másrészt engem is nagyon bánt, mert én is szerettem volna elmenni. Van 2 gyerekünk, ők viszonylag hamar túltették magukat azon, hogy a nyaralást elhalasztjuk augusztusra, de a férjemre most annyira kiakadtam, hogy konkrétan azon gondolkodom, elmegyünk hármasban nélküle.

Amúgy elég rosszul is vagyok, még ez a hiszti pont hiányzik nekem.


2022. júl. 23. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis kisgyerek a párod. Aki ennyitől elveszti a bizalmát a másikba azt jobb minél hamarabb kidobni. Nem is beszélve arról a reakcióról, hogy feküdj ott a nyaralóba egyedül és közben fertőzz szét mindenkit.
2022. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt is mondtam, hogy akkor menjenek el nélkülem, azt sem akarta. Pedig ha csak ott fekszem, nem mindegy?

Hát, ha nem lenne a két gyerek, meg a közös lakás, hanem csak járnánk, én is tuti szakítanék most vele.

2022. júl. 23. 21:24
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon gyerekes a viselkedése.


Eddig nem volt ilyen? Mármint azért az elmondottak alapján ennek korábban is ki kellett volna már derülnie, ha valaki ennyire gyerekesen viselkedik és nem tudja kezelni a váratlan dolgokat amik keresztül húzzák a terveket.

2022. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Kitalálom... "a kapcsolat elején nem volt ilyen!"
2022. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
#4 Na igen. :) Ezek a rinyagépek bármit megtehetnek a nőkkel, ez a kemény.
2022. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus! Amíg nem olvastam, hogy a férjed, sőt, 2 gyereketek is van, végig azt hittem, egy pár hónapos járogatásról van szó 20évesek között. Nagyon gáz. Szerintem neked nem 2 gyereked van, hanem 3, és 1 tuti, dackorszakos😂 Szerintem menj el a gyerekekkel, és örülj, hogy lesz egy kis nyugalom.
2022. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem első közös nyaralás.. Nehogy már 2 gyerekkel kelljen lemenni dedóba!

Mondd meg neki, hogy sürgősen szedje össze magát.

2022. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, én sem térek magamhoz.

Nem volt ilyen a kapcsolat elején, de mostanában egyre gyakoribb.

Azzal magyarázza, hogy tartós beteg vagyok, és elege van a stresszből. Neki van elege? És nekem?

Amúgy a 2 gyerek adhd-s, most már egyre inkább látom kitől örökölték.

Mondtam neki én is, hogy jó lenne ha már felnőttként viselkedne, de azt mondta, hogy nem tud ezen túllépni. Mondjuk kerülhettem volna kórházba is, szóval még örüljön, hogy megúsztam egy kis lázzal.

2022. júl. 23. 21:38
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a 2 gyerek adhd-s, most már egyre inkább látom kitől örökölték."


Na most akkor ő mentális beteg szerinted?

Mert ha mondjuk ADHD-s azt komolyan kell venni. Nem mindegy, hogy egy sima hisztis kis p_cs vagy mentális baja van. Mert akkor pszichiáterhez kéne mennie. A lelki baj legalább olyan súlyos lehet, mint a testi.

2022. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem el, hogy bő 2 év alatt nem sikerült megtanulni, hogyan kell viselkednie egy covidosnak meg a vele egy háztartásban élőknek.
2022. júl. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!