Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy nagyon gazdag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy nagyon gazdag pasival az élet?

Figyelt kérdés

Tényleg gondtalan? Luxus otthon, autó, luxus nyaralások...

Nem tagadom érdekel a dolog, szegény családban nőttem fel, sokszor tapasztaltam milyen amikor nem tudod mit hoz a holnap és egyszer kipróbálnám milyen a másik oldal.

Akinek volt már gazdag párja, írja meg a tapasztalatait!

20/N



2019. dec. 24. 00:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha vannak olyan férfi, akinek volt gazdag nő az életében, akkor az ő tapasztalatait is szívesen meghallgatom! :)
2019. dec. 24. 00:28
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Anyagiakkal hadilábon állok, de vannak gazdag ismerőseim akiket közelről ismerek. Jó nézni ahogy az X6-os BMW ott feszít az udvaron, de rossz hallgatni az egész napos kiabálást... Nem hinném hogy túl sok mindenben különbözne az életük az enyémtől. Az tény hogy sokkal több dolgot engedhetnek meg maguknak de attól még nekik is ugyan úgy vannak problémáik, sőt talán még sokkal több mint nekem.
2019. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi szamit nagyon gazdagnak? Az en paromnak van 2 lakasa, 8 autoja es jol keres a munkajaval (sajat ceg). De nem mondanam luxusnak az eletunket. Jo eletszinvonalon elunk de nem mutogatja a vagyonat, nem vag fel vele, nem koltekezik feleslegesen. Szeret a tenyeren hordozni, meglepni ezzel azzal (ne luxi tatyokra es cipokre gondolj), van hogy draga helyekre megyunk vacsorazni stb. Oszinten szolva nekem sokszor kellemetlen ha sokat kolt ram, en nem szeretem:D de kitartoan probalna hozzaszoktatni haha. En szinten jo anyagi helyzetben vagyok (es a csaladom is amibol jovok), van sajat lakasom es eltartom magam egy atlagos szinten. Igy hogy mar kozos az eletunk nyilvan konnyebb es ugrott egy szintet az eletszinvonalam. Odakoltoztetett magahoz, kaptam autot a fenekem ala, azert nem panaszkodom. Viszont sosem voltam az a tipus akinek a penz nagyon fontos lett volna vagy az alapjan ismerkedtem volna (pl a parom eloszor nem is arulta el h milyen anyagi hrlyzetben van ill h mi is pontosan a munkaja, aztan kesobb derultek ki a dolgok fokozatosan:D). Nem tudom mire vagy kivancsi, ha gondolod privatban szivesen valaszolok a kerdeseidre:)

23L

2019. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Zsebből fizet bármikor bármit, annyiszor látod, ahányszor csak jól esik, mert nem akadályozza a pénz pl. leutazásnál. Nagyvonalú mindenben, fizetni kb. alig enged valamit, sőt, még utaztatna is, saját költségén, ha hagynád neki. Nekem ilyen volt az élet a volt barátom mellett, de nem a pénzéért szerettem bele. Ameddig nem kezdtünk randizni, pontosan még azt sem tudtam, kicsoda is ő.
2019. dec. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok fullgazdag 😄 sőt, én is szegényebb csaladbol származom. Sajnos édesapám hamar meghalt, de anyukám próbált mindent pótolni és rohadt nehezen jártam ki az egyetemer utána saját lábra alltam.. na mindegy, nem ez a kérdés. Szóval nekem is csak ismerőseim vannak, a legjobb barátnőm egy elég tehetős pasasba szeretett bele. Szóval a kapcsolat elején úgy 1 évig kb, nagy volt a szerelem meg a kényeztetés. A fiú nagyon drága helyekre vitte, mindig meglepte drágább ajándékokkal... az én párom nem ilyen volt, mivel ő is még egyetemre járt, nem dolgozott (de nem is vágytam ilyen ajándékokra sosem) szóval en is kezdtem irigykedni hogy hű de jól bejött a barátnőmnek az élet, igazán szerencsés. Aztán amikor talalkoztunk egyre csak panaszkodott h a csávó mindent felhány meg sokszor megbántja hogy ő nem olyan gazdag családból származik..na akkor rájöttem hogy nagyon is jó helyzetbe vagyok, mert a pénz csak elvakítja az embert...
2019. dec. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3-asra ne hallgassatok full kamu a nő. Valóban nő, de mániákus hazudozó. Kényszer betegsége a hazudozás neten.


Amúgy gazdagság nem minden, de tény sok mindent megkönnyít. Viszont az egészség a legfontosabb, mert ha nem vagy az, semmit nem ér a pénzed.

2019. dec. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hahaha, én ismerek olyat, aki béhemwé, ájfon,stb, párkapcsolat semmi. Azt minden hitelből, albérletbe..... Ameddig nem látsz a színfalak mögé, ne gondold túl.
2019. dec. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen egy nagyon gazdag pasival az élet?"


Azt ne felejtsük el, azért gazdag valaki mert nem szórja el hülye tyúkokra, és giccsre. Az igazán gazdag emberekről meg se tudod mondani, hogy gazdag. Nálunk van egy fazon akinek van pesten, sopronban, debrecenben lakótelepei ami albiba vannak kiadva és 3 vágóhídja 4 boltja és 2 Tüzéptelepe. Egy szar kék trabanttal jár, de van egy f-es astrája is.

2019. dec. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyiféle ahányféle jellemű gazdag ember van. Egy része beképzelt, öntelt, azt hiszi a pénzéért mindent megkaphat (de vannak normálisak is - leginkább azok akik saját erejükből érték el a vagyonukat).

Mindazonáltal ha neked csak az számít hogy a pasinak pénze legyen, akkor ne finnyáskodj majd ha olyat fogsz ki aki kutyaként kezel. Szokták mondani a k...va ne írjon ha b.ák.

2019. dec. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#5 Vivien kamu? Ő kicsoda?
2019. dec. 24. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!