Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párunk csúnyán beszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párunk csúnyán beszél velünk, az ok a szakításra?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban eléggé agresszív lett, sokkal idegesebb.


Tudom, hogy a politikai helyzet, az infláció, és az, hogy az elmúlt 1 év alatt eléggé szegények voltunk, sok volt neki.

Viszont kb. fél éve azt érzem, hogy túlságosan megváltozott. Mindenbe beleköt, bármit csinálok, az rossz és én vagyok a hülye, a gyerekes, a nem normális és szokta mondani, hogyha nem tetszik valami, nyugodtan elköltözhetek.

Azelőtt sosem tett megjegyzést a súlyomra (kicsit van rajtam felesleg), de most már ezt is megjegyzi, hogy fogyni kéne.

Nem rég olyat vágott a fejemhez egyik veszekedés során, hogy 'eltakarodhatnál már tényleg a jó k*rva édes any*dba'


Nagyon szíven ütött a dolog, mert a 6 év alatt, mióta együtt vagyunk, soha sem beszélt így velem. Mindig kedves volt, cuki, aranyos, szeretgetett.


Kb az elmúlt fél évben kezdett megváltozni.



2022. júl. 23. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem oké, akkor igen, ok a szakításra. Mindenkinek mások a határai, más fér bele.


Ha szereted még, először megpróbálnék a helyedben kommunikálni, elmondani mindent, ami rosszul esett. Ha viszont nem változtat, szakítanék.

2022. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Igen, mivel a tiszteletlenség teljes hiányát mutatja.


"Nem rég olyat vágott a fejemhez egyik veszekedés során, hogy eltakarodhatnál már tényleg a jó k*rva édes any*dba"


Lehet, hogy velem van a gond, de én például ezt már nem tudnám tolerálni. Ezek után én leléptem volna. Erre szerintem nem mentség az, hogy valaki éppen ideges vagy valami nyomasztja.


A leírásból számomra olyan, mintha a részéről kihűlt volna a kapcsolat és inkább csak idegesítenéd.


De egyébként, ha szereted akkor tényleg cselekedj úgy, mint amit az első válaszoló javasolt.

2022. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg szakítani akar, csak nem meri kimondani, úgyhogy addig csesztet amíg te teszed meg.
2022. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy mondatvégi b.zdmegről lenni szó, akkor azt mondanám, hogy nem szép dolog, de belefér. De az, amit írtál, hát az nagyon csúnya, ebben sokkal több rossz van, én átgondolnám a szakítást.
2022. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet,én is hasonlóban voltam.


Tönkrement a kapcsolatunk,megbeszélni nem tudtuk,nem volt hajlandó,így egyre messzebb és messzebb ment,egyre durvább és sértőbb dolgokat mondott és vágott a fejemhez,mert gyáva volt kimondani,hogy vége.


Amikor már túlment minden határon és szégyellem,de nekimentem ott el is döntöttem,hogy vége és elköltöztünk a kislánnyal.


Sajnálom,hogy ezt írom,de ez nem lesz jobb,csak rosszabb.Egyre messzebb fog elmenni és az anyázás...nah..az már nem fér bele,semmilyen szinten!

2022. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!