Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jót akar, de mostohaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jót akar, de mostohaként teszi és megbánt. Elegendő ok ez szakításra?

Figyelt kérdés

Tudjátok az a tipikus keménylegény szülő módján kell nevelni a gyereket, hogy vigye valamire.

Nos, post ez a szituáció, csak nekem a párom áll így hozzám. Van amiben nehezebben haladok az életben, ez konkrétan az életcélom megtalálása. Nem hogy mellém állna, támogatna, hanem beszól rá. Tudom, hogy szeret ée jót akar, de nekem ez nem esik jól. Nem ezt várom tőle. Alaptermészete ilyen, mert őt pontosan így nevelték és igaz, vitte valamire de most már nem gyerekek vagyunk. Egy évben 2-3 alkalommal váltok munkát, és beszól, hogy ideje lenne már megállapodnom és eldöntenem mit akarok. Köszi, nem mindenki olyan szerencsés, hogy tudja, mint ő

Az ilyen ezt sose érti meg. Ez az egy dolog ami gázos a kapcsolatban, de ez nagyon bánt.

24N


2022. ápr. 24. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Mi itt egyáltalán a kérdés?
2022. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Exem ugyanez volt. Allandoan tingli tangli alkalmi meloim voltak mellette, allandoan idegesitette (holott egy centet se koltott rám soha azaz önelláto voltam es kulonkasszáztunk)

A végefelé azt mondta ha nem lesz NORMALIS munkám kidob. Be voltam pánikolva kerestem a nagyvolumenu munkákat ügyvédeket stb

Es elhelyezkedtem a diplomammal felvettek penzugyi vezetőnek.

Lesápast az irigységtol(igy tobbet kerestem mint ő)a felvétel után nem velem örült hanem leorditott hogy biztos csak mákom volt meg stb egy senki vagyok akkor is.

A munkám alatt folyamat azzal jött hoy nagy nulla lehet amit csinálok, azt ő is megtudná(ő hegesztő..),es szoval de érdekes, mert igy szakitott velem, hiaba a karrier.

2022. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
*így is szakitott velem
2022. ápr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Ha komolyan tervez veled, akkor persze, hogy szeretné, ha lenne egy biztos munkahelyed, fix fizetéssel. Amiből később mondjuk kapsz gyed-et, meg tudtok rá lakást venni.

24 évesen már tényleg nem itt kéne tartani, hogy pár havonta felmondasz meg kirúgnak. Ráadásul így pár év alatt kigolyózod magad a munkaerőpiacról.

2022. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4# exem is eljegyzett.


Aki kritizál, rugdos dolgozni, zaklat, de pl be nem protezsalna valahova nem nez neked melot nem segit oneletrajzban magyaran csak fentrol osztja az észt, az szerintem rossz ómen. En ezt tartom.

(2)

2022. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Eleve ahogy bánik a párjával az minden csak nem szeretet. A bibi az itt van, es nem abban ami a felszinen van hogy jogis kérés egy munkahely, jol erzi a kerdező.
2022. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze, olyat keress, akivel egyező a kommunikációs stílusotok, aki nem bántóan közli a dolgokat, stb.
2022. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!