Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire pofátlanság?

Figyelt kérdés

A pali tőlem kér a fizetése elött kölcsön pénzt benzin pénzre, mert kifogyott a pénzből.

És amikor mondtam neki, hogy van egy kollégám aki segít nekem egy dologban, azzal jött hogy ne akarjak függeni senkitől hanem, legyek egy önálló független nő, akinek nem kell támaszkodnia senkitől, ez a duma azok után, hogy ő kifut a pénzéből állítása szerint, és tőlem kér benzinre pénzt?

Plusz vaniliás coca colára költ ami drága és azzal jön hogy ő csak el kortyolgatja aki nem sporol hanem meg vesz mindent ami neki jól esik, és nekem meg beszologat hogy minek veszek magamnak ezt meg azt úristen, hogy lehet ilyen pofátlan? És közben meg bokolgat nekem milyen szép vagyok, esete vagyok neki fullra, hidjem el neki ha így áll hozzám?



#nők #pofátlanság #y generációs pasik
2022. júl. 24. 17:54
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Higgyed el, h egy balek vagy.
2022. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég brutál, kihasználós benyalós story...
2022. júl. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged lehúz, ő szórja a pénzt. Ezért spórolj, hogy neki több jusson. A kollégád meg ne segítsen, főleg, ha férfi. Inkább zárkózz be egy toronyba.

Az, hogy külsőre pont az esete vagy, nem azt jelenti, hogy nem akar beidomítani olyanra, ami belsőre is tetszik neki.

Mit akarsz elhinni? Persze, kellesz neki szexre, talán kellesz kapcsolatra is, de ettől még ki fog használni. Te minek hagyod magad?

Mit eszel ezen a palin? Egy jó szót nem írtál róla, csak a negatívum.

2022. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Külsőre az esetem de belsőleg ezek miatt nem az.

Ja és neki lehetnek női kollégákkal haverságban de én pasikkal egyáltalán ne legyek mert azok csak dugni akarnak cimmel.

2022. júl. 24. 18:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy vele?

Miért segíted ki?

Az ilyen maradjon magának.

2022. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyílván nem adtam neki, de nem előszőr akart kérni benzinre ... próbálkozott.

Külső pedig nem minden mert fullra be jött nekem, de a személyisége egy köcsög fullra.

2022. júl. 24. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Viszek két ízesített sört inkább meginni. :)
2022. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
Azé annyira nem melegszik az idő 🤫🤫
2022. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mekkora király, te meg perkálsz neki🙈🤣
2022. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

10-es tévedsz!

Írtam hogy csak próbálkozott de nem mentem bele!Mert nem létszükségletekre költi a pénzét alapjáraton hanem hülyeségekre szórja el, az ilyenek segítsen akinek 100 anyja van!

2022. júl. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!