Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szerintetek pofátlanság olykor némi idő igénylése az egyedüllétre?

Figyelt kérdés

Hm, szóval felhozok pár példát az elmúlt évekből.


1. Évekkel ezelőtt kihúzták a két felső bölcsességfogamat, azt megelőzően durván 2-3 hétig a fájdalomtól szinte élni sem tudtam. Úgy éreztem, hogy bármelyik pillanatban kettéhasad a fejem, fájdalomcsillapító sem óhajtott segíteni. Borzalmas napok voltak. Az embereket ahogy csak lehetett, kerültem, senki társaságát nem igényeltem, de még a hozzám legközelebb állókét sem.


2. Vannak olyan napjaim, amikor annyira leterhelődök, hogy levegővételre sem jut időm, és estére a fejemben egy egész zenekar húzza. Semmit nem kívánok jobban, mint tök egyedül ledőlni az ágyamban, és a síri csöndben kirelaxálni magamból a nyilalást (lehetőleg reggelig).


Szóval szeretek egyedül regenerálódni, s nem kívánom senkitől, hogy tutujgasson, dédelgessen, nincs rá igényem, sőt, valamilyen szinten még bosszantana is, ha valaki folyton a képemben ütyülüpütyülüzne.


Egyedülállóként ezzel nincs is gond. Párkapcsolatban viszont hogy nézett volna ki, ha arra kértem volna a barátnőmet, hogy bocsi, fáj a fogam, úgyhogy 2-3 hétig felejtsük el egymást? Ez abszolút nonszensz lett volna! Mi lett volna rá a korrekt megoldás? Vagy olyat szúrtam volna neki, hogy bocsi, de szétmegy a fejem, menj inkább haza, szeretnék egyedül lenni! Aztán ha rákérdez, hogy mi a baj, én meg annyival elintézem, hogy szét vagyok csúszva, egyszerűen csak muszáj egyedül erőre kapnom, akkor megharagszik. Nekem is rosszul esne, hogy nem kívánja a társaságomat a barátnőm. Szóval szerintetek milyen megoldást lehetne találni arra, ha nem kívánjuk a partnerünk társaságát? Nem azért, mert meguntuk vagy nem szeretjük őt, hanem mert szükségét érezzük ilyenkor az egyedüllétnek. Márpedig az esetek 99%-ában egyértelműen sértődés lenne belőle, ha korrekten, kerek-perec elmondjuk a nyűgünket.


2015. nov. 7. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A leendőbelim remélem majd megérti, hogy nekem is van szükségem néha egyedüllétre, akár többre, mint az átlagnak. Meg kell vele beszélni, hogy neked épp ez esne most jól, én remélem hogy engem majd meg fog érteni. 21/F
2015. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki venné sértésnek. Az pl biztosan nem, aki szintén szeret egyedül is lenni, mint mondjuk én. 20N
2015. nov. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ennyit kell csak mondanod neki:


"Nem azért, mert meguntalak vagy nem szeretlek, hanem mert szükségét érzem az egyedüllétnek."


Ha érett nő, megérti.

2015. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fontos azt is, hogy mit adsz érzelmileg neki akkor, amikor nem akarsz egyedül lenni. Vagy legalábbis én így cselekszek.
2015. nov. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Az én pasim folyton csimpászkodik rajtam. Én örólnék egy ilyen embernek mint te. n is igényleg az elvonulást, semmi gondom nem volna belőle. Nálunk örök veszekedés tárgya, ,mert ő társfüggő. Az a legjobb ha nem laksz együtt a nővel, és akkor szabad akaratból akkor lehetsz vele együtt amikor akarod, ha rinyál nyávog akkor ne menj mebe a játékába, mert hiába magyarázod úgyse fogja megérteni, váljatok külön.
2015. nov. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fish1 ***** válasza:
2-3 hét talán hosszú idő (úgy nem, ha közben találkoztok), de pár nap szerintem simán belefér, mindenki igényli a privát teret. Attól, hogy 2 ember kapcsolatban van, nincsenek egymáshoz láncolva.
2015. nov. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

keress olyat, aki hasonló, az meg fogja ezeket érteni

én is igénylem néha az egyedüllétet mondjuk egy hosszú nap után, így számomra ebből nem lenne sértődés (főleg ha normálisan közli a másik)

2015. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 omba ***** válasza:

Ha lett volna barátnőd, akkor nem húztad volna 2 hétig azt a fog dolgot se.

Együtt élve azért ne annyira egyszerű ez a magányos relaxálás, de megoldható.

2015. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!