Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha zavar a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derpette kérdése:

Mit csináljak, ha zavar a volt barátnője? Szerintetek milyen esetekben gondolhatom azt, hogy nem én vagyok megzakkanva, hanem tényleg pofátlanság, amit művel (nek)?

Figyelt kérdés

30 körüliek vagyunk, 1,5 éve vagyunk együtt.

Ők egyetemista korunkban éltek együtt, azóta is tartják a kapcsolatot.

Egymás párjait nem igazán ismerik, a barátom párszor találkozott a csaj most már férjével, én még egyszer sem a csajjal.

Nem számít, hogy hétvége van vagy reggel vagy este, folyton jönnek az üzenetek, fotók. Igaz, ritkultak már, barátom azt mondta, hogy már nem keresi, csak válaszol, ha ráír.

Régebben voltak késő esti kutyasétáltatások is, most ami kiverte nálam a biztosítékot az a szülinapi ebéd. Tavaly sütizni vitte, mert "megígérte" neki, múlt héten meg ebédelni.

Annyira zavar, hogy van egy olyan nő az életében, akihez régen köze volt, és én nem ismerek, de a mai napig ennyire az élet(ünk)e része :(

Simán csak HP lennék?

Szerintetek?



2018. okt. 9. 14:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

A szamár szerep nem kellemes, de ne lázadj, mert te választottad.


A fazon ugrana, ha a nő egyedül lenne. Ez az amit érzel.És jól érzed.

2018. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg a barátodnak, hogy az exének nincs helye az életetekben és ez már sok, amit csinál.
2018. okt. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak barátok lennének, már bemutatott volna. A te barátaid ő ismeri, ugye?
2018. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Gondolj ilyenkor az önbizalmadra. Ha az a nő egy igenis furcsa természet, kezdeményező, akkor mondd meg a párodnak, hogy ez téged zavar és a nő feltételes provokálása, kezdeményezése, mert ezt te előző kapcsolataid férfijaival nem teszed. Kérdezd meg azt is párodtól, hogy milyen hatással van az a nő még rá? Erről mondjon egy hosszabb véleményt.
2018. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna a helyedben! Főleg, hogy a jelenlegi párokkal nem ismerik egymást. Ez így elég "privát buli". Az ebéd azért túlzás... Nem azt mondom, meg lehet kérdezni néha hogy mi van a másikkal, vagy lehet beszélgetni, ha összefutnak az utcán... De külön programozni az elég húzós szerintem.
2018. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Húúúúú, öcsém (húgom), keményen, de igazat szóltál, köszönöm.

Egyszer kibukott már belőlem, hogy én ezt nem bírom elviselni és, ha inkább vele lenne, akkor mondja meg, szétválunk, nem lesz belőle cirkusz. Ekkor megnyugtatott, hogy semmit nem akar tőle, tényleg csak barátok...a megkeresések ritkultak, de akkor sem érzem indokoltnak a személyes találkozókat.


Második válaszoló:


Igazad van, ki kell állnom magamért, köszönöm.


Harmadik válaszoló:


Igen, ő ismeri az én barátaimat, az exemet,...de ő valamiért "megtartja magának" a volt barátnőjét

2018. okt. 9. 14:35
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Érthető, hogy zavar, de ennyiből szerintem mi, olvasók nem tudjuk megítélni, hogy valójában veszélyes-e a kapcsolatodra nézve, ami köztük van. Előfordulhat, hogy romantikus és/vagy szexuális értelemben véve tényleg túl vannak egymáson.
2018. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy felvetetted már a párodnak, hogy találkoznál a nővel? (#7 vagyok.)
2018. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddig hozzászólásokat, sokat segítettetek!


Negyedik válaszoló:


Önbizalmam 1-1 ilyen eset után a padlón van...és most kezdek rájönni, hogy nem rajtam múlik, nem én teszek olyasmit vagy viselkedem olyan módon, ami miatt ők nem engedik el egymást :(


Ötödik válaszoló:


Ugye, hogy túlzás? Meg mi az, hogy megígérte neki? Erre, én béna, csak annyit tudtam mondani, hogy jobban szeretném, ha akkor köszöntené fel, amikor a többiek is (feltételeztem, hogy van egy nagyobb összejövetel is)


Hetedik hozzászóló:


Amikor kb 1 éve kiderült számomra, hogy ez a barát, akivel kutyát sétáltat, eljár ide-oda (sütizik) egy NŐ, és az exe, akkor mondtam neki, hogy elhiszem, hogy nincs köztük semmi, de azzal, hogy nem kezeli nyíltan a dolgokat, mumust csinál a csajból és én nem tudok mindig jóhiszeműen tekinteni az ilyen gyanús dolgaikra.

Azért nem merem felhozni azt, hogy mutassa már be, mert tiszta ideg leszek a gondolatától is...túl sokáig húztuk már...nem tudok uralkodni magamon, ha ez a nő a téma (neki egyszer borultam ki, általában elfojtom magamban....most benneteket fárasztlak)

2018. okt. 9. 14:48
 10/22 peca1000 ***** válasza:
78%

Dehogy vagy HP!


Közöld vele, még egy ilyen közös program vele, és repül.

2018. okt. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!