Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött, haragudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött, haragudott meg rám a barátnőm emiatt?

Figyelt kérdés
Az egész hétvégét együtt töltöttük. Pénteken nála voltam, ott aludtam, hétvégén pedig nálunk, egészen vasárnap estig. Majd én nála aludtam tegnap, ma reggel pedig jöttem dolgozni. Kocsival voltam/vagyok és tegnap megkérdezte tőlem, hogy nem-e megyek fel még hozzá egy kicsit munka után? Én erre azt mondtam neki, hogy meglátjuk, nem tudok még mit mondani. Aztán ma reggel ébredés után újra megkérdezte, meg mondta, hogy addigra összepakol nekem, ne foglalkozzak most vele. Én ugye tisztelettudóan mondtam neki, hogy nem biztos, hogy maradok, sőt, szerintem nem is. (Azt tudni kell, hogy 60 km-re lakok tőle és idő, mire hazaérek. No meg az sem mellékes, hogy mire otthon vagyok, már csak annyira van időm, hogy fürödjek, egyek és ennyi.). Erre reggel kiabált velem, amikor ezt közöltem vele. Felemelte a hangját, erre ideges lettem, szóltam neki, hogy hagyja abba, mert nem gondolom, hogy ezt érdemlem és, hogy ez lenne a megoldás. Viszont itt be is fejeztem, azt mondtam neki, ha így gondolod, akkor legyen így és eljöttem tőle. Se csók, se elköszönés. Nagyon megharagudtam emiatt rá. Azt is feldobtam, hogy az egész hétvégét együtt töltöttük, nincs oka haragudni rám azért, mert nem megyek fel hozzá 30 perce. (Úgysem annyi lenne ebből, és, ha csak 7-kor indulnék haza, akkor is 8 óra, mire otthon vagyok, reggel negyed 5-kor pedig kelek). Azt még hozzátenném, hogy mondta még a veszekedésünk előtt, hogy jövő héten menstruálni fog, úgyhogy készüljek. (Poénból mondta, hogy készüljek, ugye ilyenkor a nők kicsit érzékenyebbek bizonyos dolgokra.). Erre én szintén poénból mondtam neki, hogy jó, akkor jövő héten nincs találkozó. Na erre azt mondta nekem, hogy akkor ott az ajtó.. Hiába kértem tőle bocsánatot, hogy tényleg csak viccnek szántam. Kérdeztem tőle, hogy amikor eddig menstruáltál, akkor se találkoztunk, vagy micsoda? Nagyon besértődött rám, nem tudom eldönteni, hogy jogos-e, vagy, hogy egyáltalán keressem-e. Bocsánatot kértem tőle ott, hozzáteszem, én nem érzem jogosnak, ahogy kiabált és veszekedett velem emiatt. Köszönöm!

2022. júl. 25. 09:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a barátnőd kiváló drámaíró lehetne...
2022. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Aminek vége annak vége
2022. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Nárcisztikus. De ugyse hagyod ott
2022. júl. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen konfliktusok előfordulhatnak, ez nem a világ vége. Ha később, amikor kenyugodtatok, tudtok róla beszélni, kibékülni, stb akkor legközelebb hasonló nem fordul elő. Veszekedés lehet akárhol, tanulni kell belőle és legközelebb jobban kezelni az ilyen helyzetet.
2022. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Bocs, én másképp segítenék.

Nem létezik ilyen, hogy "nem-e megyek fel".Azt úgy mondják, "nem megyek-e fel".

2022. júl. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd el! Nem érdemes ilyen irigy manipuláló emberkekel lenni. Semenyire nem jogos ezen megsértődni.
2022. júl. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Ha mindketten megnyugodtatok üljetek le és beszeljetek meg.

Fektessetek le bizonyos szabállyokat,hogy ebből vita többe ne legyen.


Ha hajthatatlan és nem érti meg a dolgokat,akkor meg gondolkozz el rajta,hogy érdemes e így tovább folytatni.

2022. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat. Az értelmes válaszokra mentek a zöld pipák, azok pedig, akik csak jöttek böfögni valamit, állhatnak tovább. (Gondolom nincsenek ilyen problémáik, mert nincs is nekik olyan ember, akikkel lehetne..).

Ettől függetlenül még jöhet vélemény, szívesen olvasom.

2022. júl. 25. 13:09
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Hát én sem vagyok egyszerű ember, de sosem mondtam olyat a barátomnak, hogy akkor ott az ajtó. Persze menstruáció előtt érzékenyebb az ember, de ne takarózzunk emögé. Szerintem neki kéne bocsánatot kérnie, nem te vagy a hibás.

23/N

2022. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Őszinte leszek, nem tudnék ilyen nővel együtt lenni
2022. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!