Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért haragudott meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragudott meg a párom csak mert szóltam, hogy zavar ha állandóan más férfiakról beszél?

Figyelt kérdés

Nagyon friss kapcsolat, inkább még csak ismerkedünk. A barátnőm gyakran más férfiakról beszél, hogy milyen tökéletesek. A mérnököket (az vagyok én is) pedig antiszociálisnak tartsa és éretleneknek.

Szóltam, hogy kicsit zavar mert olyan jellemvonásokat emleget amikkel én nem rendelkezek. Ha azokat szereti akkor miért nincs velük? (ezt csak gondoltam, nem mondtam...olaj lett volna a tűzre). Erre természetesen megharagudott, mert ő nem akar drámát és nem érti mi a bajom...én csak annyit szerettem volna, hogy "bocs" és felejtsük el a témát.

Van értelme így tovább folytatni a kapcsolatot ha egy ennyitől összeveszünk...habár én szóhoz sem jutottam, nem hogy veszekedjek.


Én vagyok a férfi.


2020. nov. 3. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Hát szerintem meg neked van igazad :D valakivel össze akarok jönni nem más palikról áradozok neki :D

Amondó vagyok, hogy 1-2x figyeld még meg, hogy viselkedik és ha folytatja, akkor ennek nincs értelme.

2020. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez kit ne zavarna? Teljesen jogos. Akivel alakulgat, annak véletlenül se mondok olyat, hogy mások tökéletesek, ő meg messze nem. De ugyanígy kapcsolatban sem természetesen.
2020. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Hülye picsa, mondd meg neki hogy akkor legyen velük.
2020. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki nem köteles eltűrni. Minimális IQ és EQ kell csupán annak belátásához, hogy még ismerkedés közben sem alázom meg a másikat azzal, hogy másokat dicsérgetek előtte. Egyértelmű, hogy ez senkinek sem tetszene. Aki erre a minimumra sem képes, azzal később csak még rosszabb lenne minden.
2020. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hidd el #3-as, hogy erre gondoltam, de nem mondtam...úgysem érnék el vele semmit.

Holnap szakítok vele. Nagyon igyekeztem, hogy a kedvébe járjak de neki semmi sem tetszik. Szinte papucs lettem, de így is mindenért én vagyok a hibás.

2020. nov. 3. 21:05
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

"A mérnököket (az vagyok én is) pedig antiszociálisnak tartsa"


Tartsa... és diplomád van?!

2020. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
#5 akkor ezt a kiscsaj hamar kinyírta, ha ilyen gyorsan papuccsá változtatott... jobb is akkor ha hagyod a fenébe.
2020. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
92%

Apa, én még ma este kidobnàm. És aludnék egyet, végre nyugodtan 😄


Ahogy lefested, neki meg úgyis lesz alvópartnere estére 🤔

2020. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Valójában én kezdtem szerelmes lenni. De amúgyis számomra fontos, hogy kedves legyek az emberekkel és ne bántsam meg őket...természetesen a büszkeségem határáig, akárcsak a jelenlegi helyzetben.
2020. nov. 3. 21:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj a sarkadra, és mondd el neki a véleményed. Ha hisztizik, annál jobb, mert csak saját magát járatja le ezzel, bár valószínűleg nincs benne annyi intelligencia, hogy ezt be is lássa. Az ilyen embert nem kell sajnálni, ha már az elején így viselkedik, akkor mi lenne később? Találhatsz másik lányt, nem kell, hogy befeküdj neki.
2020. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!