Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből látszik ha a párod már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből látszik ha a párod már nem szeret?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, és úgy érzem már nem szeret a párom. Egyre türelmetlenebb velem, ha már valamiért is szólni merek, rám fogja, hogy hisztizem. Szerinte ha valami nem úgy történik ahogy én elképzelem, teljesen kiakadok. Nem látom magam kívülről, nem tudom milyen vagyok. Szerintem eddig hálával volt velem, mert amikor őt rossz éri, mindig segítek neki, szülei házát újítottuk, szakdogájában segítettem írni, múltkor apjának hirtelen ugrani kellett így mentem, anyukájának amikor eltört a lába szintén mentem. Ellenben nem érzem úgy, hogy ő mindig mellettem állna, van, hogy valamit megbeszélünk, ő hirtelen máshogy dönt, vagy múltkor szerződést kellett ínunk, és azt csak én néztem át, mert neki nem volt türelme hozzá. Nyilván egy olyan aki mindkettőnket ismer jobban látná, de én így nem tudom, hogy tényleg én vagyok-e a rossz.

Szerintetek csak hálából van velem a párom? Egyáltalán miből látszik ha már nem szeret? Kérdeztem tőle elköltözzek-e és csak annyit válaszolt, mégis hova mennék.


2022. júl. 25. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Melózik? Nem ott van gond?


Meg gondolom fosik, hogy majd szaporodnál.

2022. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok még gyereket, és ezt ő is tudja.

Közös vállalkozást csinálunk.

2022. júl. 25. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tisztel (ebben az is benne van ha a döntéseid sem tiszteli), vagy lekezel, vagy közömbösen viselkedik.
2022. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem dug veled pl
2022. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a dinnyének a magosabb részét adja oda neked, övé pedig a magtalanabb kevesebbet bíbelődjön vele
2022. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miből tudtad eddig hogy szeret? Miket csinált kifejezetten ezért?

Ha ezek a dolgok megszűntek akkor kérdezd meg “miért?” “Mit szeretne tenni, illetve te mit tehetsz hogy rendeződjenek a dolgok?”

2022. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem irtál arrol miben változott volna azokhoz az idokhoz viszonyitva mikor ugy tudtad h szeret
2022. júl. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!