Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már más lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bella rubina kérdése:

A barátom már más lányokkal beszélget és arról is beszélt velük hogy megcsal engem. Én nagyon szeretem őt de rajta már nem látszik hogy szeret. Van hova költöznöm. Szerintetek menjek el?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
csald meg te is. velem.
2017. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi tart vissza?
2017. nov. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el.Jobban jàrsz nélküle.
2017. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a kérdést sem írtam volna ki, ott helyben szakítottam volna.
2017. nov. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, phasztmeg, maradj vele...


Istenem.

2017. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek írásos beszélgetések? Csak azért kérdezem, hogy mennyire biztos a forrás.


Ha igen, akkor ülj le vele, és mond meg neki, hogy te, ezt így már nem akarod. Aztán spuri.

2017. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az ő lakásában vagytok,csomagolj össze és spuri.Hagyj ott egy levelet,amiben leírod,hogy ott hagyod a francba,annyit is ért az egész kapcsolat.
2017. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!