Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet ha nem keres napokig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet ha nem keres napokig?

Figyelt kérdés

Megsertodik valami jelentektelen dolgon es nem keres napokig.. tenyleg nem szeret?

20/L


2022. júl. 25. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem szeret.
2022. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

valaki úgy kezeli a sértődést, hogy addig nem fog keresni, amíg nem múlik el a negatív érzés. Tudom, mert én is ilyen vagyok...

ettől még szeret, sőt, ha nem szeretne, nem reagálna így

2022. júl. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem volt olyanra példa, hogy ennyi ideig meg lettem volna sértődve bármelyik páromra is. Max. pár óra volt, utána már hiányzott. Ha pár napig nem keresne, én úgy venném, hogy vége a kapcsolatnak, legalábbis engem ennyi ideig ne hanyagoljon.
2022. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Játszmázik. Toxikus, önző. Tényleg ilyen emberrel akarod kínozni magad? Az ilyen ember nem szeret. Nem tud szeretni.
2022. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Engem érdekelne az a "jelentéktelen" dolog, amin megsértődött. Csak mert ezek alapján szerinte nem is olyan jelentéktelen.

Amúgy te azóta már őt kerested?

2022. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 harebell ***** válasza:
100%
Nem szeretem a játszmázást meg a csenddel büntetést, de azért itt érdekelne az ő verziója is. Szerinted jelentéktelen semmiség, szerinte meg lehet, hogy nagyon megbántottad és még megbeszélni se tudta veled, mert elbagatellizáltad, vagy bántja, hogy nem kértél bocsánatot. Nem mondom, hogy biztosan ez történt, de ez is benne van a pakliban (én legalábbis ennyi infó alapján nem mondanám egyértelműen, hogy a másik toxikus, nem tudjuk). Ha fontos neked, keresd.
2022. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szakítottatok, csak te nem tudsz róla?
2022. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük hogy elmegyünk megnézni a helyi meccset, de mondtam neki ha nagyon meleg lesz nem megyek, mert nem bírom a meleget. Aznap 40 fok volt, mondtam hogy nem megyek akkor, de este találkoztunk volna. Aztmondta akkor ne is találkozzunk.
2022. júl. 25. 17:11
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Kuka. Mondd meg neki, hogy "én este 9-kor kefélek. Aki ott van, ott van, aki nincs, azt sajnálom."
2022. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó ez jó 😂😂😂
2022. júl. 25. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!