Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokáig nincs szex de kitart őszintén szerethet?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5eve nincs szex köztünk és megcsalásról se tudok.


Több éves kapcsolat a miénk, az elején se volt sok a szex, de most így állunk.

Próbáltam h ne süljek el hamar,de nem igazán tudtam eredményt elérni és ez engem teljesen lelombozott így bele se mentem sokszor.


Viszont ő kitart még most is, és nem tartom el vagy ilyesmi.


2022. jún. 7. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ő nem panaszkodik? Megtörténhet, hogy neki is jó így, kérdezd meg tőle.
2022. jún. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktatok erről beszélgetni? Azért ha valami nem működik egy kapcsolatban, de igény mindkét fél részéről lenne rá, akkor csak megpróbálnátok valami megoldást találni!?
2022. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked is jó az aszexuális élet? Neki is? Akkor jó
2022. jún. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szeret téged a barátnőd, hiszen még veled van.

Ha nem is hiányzik neki a szex, akkor nagy valószínűséggel aszexuális. De éppenséggel az is lehet, hogy diszkréten elintézi házon kívül a testiséget.

Őszintén, én sose értettem a "hamar elsül" problémázást. Legyen második, harmadik menet, vagy amennyi csak szükséges. Van 10 ujjad, egy nyelved. Ha tényleg fontos neked, akkor el tudod juttatni a csúcsra a barátnődet.

2022. jún. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És ha így van, akkor mennyivel vagy előrébb? Hacsak nem 50-60 évesek vagytok, akkor erre építkezni nem lehet!

Beszélgessetek és erről is, mer különben egy nap arra ébredsz, hogy egyedül vagy. Lehet megoldásokat keresni, urológus, szexuálpszichológus, vannak technikák, amivel késleltetni lehet az orgazmust, a szexnek vannak egyéb nagyon is kielégítő formái.

Ha meg így jó mindenkinek, akkor egészségetekre, maradjon így.

2022. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

az h szeret-e vagy nem csak o tudja

de az fix h ragaszkodik hozzad es kitart

a legtobb sajnos apszolut nem megerto a temaval kapcsolatban es hamar dobbantanak :(

2022. jún. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rossz volt a szex, akkor nem is csoda, ha elvan nélküle. Viszont ha nincs szex, pedig ő kívánja, az egyáltalán nem egészséges. Ideje lenne megbeszélni, hogy neki ez így mennyire jó.

Másrészt a szexről nagyon le lehet szokni, ha sokáig kimarad. Aztán egyszer jön valaki, aki felébreszti benne a nőt, és onnantól leshetsz.

2022. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szex veled. :))
2022. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ő is mondta már, hogy hiányzik neki de egy idő után elnyomta magában..
2022. jún. 7. 18:19
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha... hát, akkor jó lenne újra megpróbálni. Nem kell azonnal mindennek megtörténnie, haladhattok lépésről lépésre. Ha másfél éve elvagytok szex nélkül, akkor pár hét már nem számít. Kezdjétek elölről a szexuális életeteket, mintha újra szüzek lennétek. Fedezzétek fel egymás testét. Ha elélvezel hát elélvezel, ne csinálj belőle ügyet. Pihenésképpen kényeztesd te a barátnődet, aztán újra te leszel soron.
2022. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!