Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg szerethet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szerethet, ha közben mindig én kérdezem, hogy mikor találkozunk?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, és ugyan mondogatja, hogy szeret, de mégis hiányzik, hogy ő kérdezze mikor láthat újra? Ezt mindig én kérdeztem, de a válasz az volt, hogy majd meglátjuk, és igazából szinte csak másnapra tudja megmondani ha ráért. Meg sokkszor azt látom, hogy elérhető messengeren, de nem ír rám.

Nálatok ez hogy van? Mindkét fél kérdezgeti a másikat, hogy mikor találkoztok?


2021. nov. 2. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy elérhető messengeren, miért kéne mindig írnia? Nem körülötted forog a világ...

Igen, az kiábrándító, hogy mindig neked kell találkozót kezdeményezni. Erről beszélj vele.

2021. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd többet, aztán hamar kiderül.
2021. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérdezd, várd meg, hogy magától mikor keres. Abból sokminden ki fog derülni. A lényeg, ha nem keres, akkor te se erőltesd.
2021. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ti szerintem nem vagytok úgy együtt.
2021. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!