Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak az elhízott barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak az elhízott barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, ő 25 éves, én 26 vagyok.


Az elmúlt 2 évben nagyon elhanyagolta magát, már nem akar velem edzeni és nagyon egészségtelenül kezdett el táplálkozni. 60 kilóról felhízott 90-re, úgy érzem hogy mintha egyszerűen nem ebben a nőbe szerettem volna bele. Már lassan 4 hónapja nem szeretkeztünk, egyszerűen képtelen vagyok hozzá.


Férfiak, ti mit tennétek ebben az esetben? Szerintem 26 évesen még nem késő hogy más párkapcsolatot keressek, nem szeretném leélni az egész életemet egy olyan nővel akihez nem vonzódom.


2022. júl. 26. 00:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
86%
Az én feleségem is elhízott, nem teszek rá neki megjegyzéseket, inkább biztatom, hogy sportolni kéne.
2022. júl. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt 30 kilóra az én háziorvosom már beutalót akart írni depresszióra...

Valószínű van valami oka hogy felszedett kilókat, de a kérdés hogy Ő akar-e változtatni ezen vagy sem, ha igen akkor támogasd benne, ha meg úgy van vele hogy "jóvanazúgy" és te ezt nem tudod elfogadni akkor szakíts

2022. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
41%

Nyilán nem valós a kérdés! "Férfiak, ti mit tennétek ebben az esetben?" ilyet senki nem kérdez.

4 év alatt és +30kg-nál az emberek beszélgetni szoktak, nem szakítani, már ha szeretik a másikat. Amennyiben nem, akkor mindentől függetlenül szakítanak.

2022. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
75%

Lehet valami hormonbaja is, vagy boldogtalan és ezért zabált.

Kérdezd meg tőle, hogy mi az oka annak, hogy mostanában más méretű ruhákat hord?

30 kilót viszont nem 1 év leadni, ha nem akarod, hogy a kinyúlt bőre megmaradjon. Szóval eldöntheted, hogy kivárod -e azt az X évet, amíg lefogy megint vagy keresel egy olyan csajt, aki tetszik neked.

2022. júl. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem jobban jár ha szakitasz vele, ilyen felszínes faroktól jobb megszabadulni
2022. júl. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
67%
Szakíts másnak pont ő tetszik majd ahogy van. Te meg keress egy olyan nőt akit elképzelsz..
2022. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
86%

5

Azért nőként mondom ez a 30 kiló nem semmi. Ha a párom hízna így el és nem tenne ellene semmit Én is otthagynám.


Kérdező. Ő erről mit nondt? Gondolom (letételezem) szoktatok beszélgetni...?

N 30

2022. júl. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

mond *

feltételezem*

2022. júl. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
88%
5. azért megnézném mit tennél, ha a palid felszedne 30 kilót
2022. júl. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
42%
Biztos nem kap elég szeretet, ezért bánatában eszik. Nálunk is így volt.
2022. júl. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!