Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány kg felett szóltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány kg felett szóltatok már a feleségeteknek hogy ideje most már diétázni és edzeni menni, mert eléggé elhízott?

Figyelt kérdés

Sajnos évek során rakódott le rá, de tegnap egy veszekedés után kibukott belőlem.Mondtam neki hogy el van hízva, a csomagokat is alig tudja felhozni a lépcsőn, mert liheg.

Erre megsértődött.

mondtam neki menjen el edzeni, vettem neki bérletet is.

Erre este a barátnőivel kibeszélt, hogy ezt mégis én hogyan merészelem.

Miért ilyen sok nő, mikor már több éve házasságban él?


2021. nov. 16. 18:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb ember akkor zabál, ha nincsenek levezetve a szexuális energiái, a nők meg különösen hajlamosak elhagyni magukat, ha nincsenek nőként kezelve/boldogtalanok. Talán el kellene gondolkoznod azon, hogy miért az étel nyújt neki boldogságot helyetted. Már ha nem kamu a kérdés, mert én nagy naivan azért bízom benne, hogy ekkora parasztokat nem választ senki párnak.
2021. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
91%

Az egészsége szempontjából teljesen igazad van, a lépcsőn nem kellene lihegnie egy egészséges testsúlyú nőnek.

Abból a szempontból viszont neki van igaza, hogy ezt nem ilyen módon kellett volna közöld vele, lehetett volna normálisan és megfelelő alkalmat találni arra hogy megbeszéld vele, mert aggódsz a testi épségéért.

2021. nov. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
10%
58 felett tutira. Nem sértődne meg, ugyanis odafigyel magára. A testi igénytelenség, azaz az elhízás tükröz egy szellemi szintet is, ugyanis aki a szerveit, szervezetét kínozza, attól mit várjak el. No problem, sosem vonzottak a kövér emberek, csak a kifejezetten arányos formák. Ha te nem vagy ilyen ne vedd zokon, nem tetszhetünk mindenkinek. Igen, én is odafigyelek magamra a kölcsönösség kedvéért.
2021. nov. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Egyelőre nemtudom megmondani.

Kb 20 kg max.

Mi kozosen rendszeresen sportolunk es odafigyelunk az etrendre is.

Szoval mi rendben vagyunk

2021. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
28%
3. Mitől lenne paraszt sz, aki figyel a párjára? Szerintem annál nem kell parasztabbnak lenni, hogy elmennek a tesco-ba, majd ót aros élelmiszeripari hulladékokkal megrakják a bevásárló kocsit, aztán otthon rendszeresen jól telezabálják magukat. Igazi proli nívó. Majd verik magukat mindenhol hogy ők jól néznek ki, büszkék a zsírraktáraikra. Majd 40 felett is legyenek büszkék amikor bejönnek az orvosi problémák.
2021. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
70%

4-es, te nem vagy normális. És ha mondjuk betegség miatt hízna el, akkor is kiraknád? Amúgy meg én 176 cm vagyok, és 58 kg már súlyosan kóros lenne nekem. Te az anorexiás nőket szereted?

Amit csináltál kérdező, az valóban bunkóság. Elhívhattad volna randizni egy konditerembe, és csinálnátok együtt. Gondolom te csodálatos testű Adonisz vagy, szóval neked erre nincs is szükséged. Csak neki.

2021. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
28%
Jó kérdés! Szuper statisztikát lehet levonni a lepontozókból hogy mennyi az elhízott nő az oldalon. Nem lep meg, általában ez kéz a kézben jár a rosszindulattal meg az önértékelési problémákkal.
2021. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam a leirasodat.

Eleg bunkon küldted el.

Miert nem mentek kozosen edzeni?

Miert hanyag? Vesz maganak sok edesseget? Egesz nap dolgozik ?

Szexualis eletetek niylen? Rendszeres?

Turazni, kirandulni nem szoktatok?

Igazabol nem csak vele van gond, hanem nálad is

2021. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
12%

7. Ki mondta hogy kiraknám? Betegség esetén a megoldást keresnénk. Ízlésen vitatkozni meg felesleges, eléggé buta és önző dolog lenne. 165/48-52, tökéletes arányokkal. Nekem ez volt mindig is az alap. Gondolj bele hogy másoknak szinte bárki jó lenne, én meg csak az ilyeneket hajtottam. Ráadásul magas szellemi, erkölcsi és morális szinttel. Sosem panaszkodtam.


Nekem a 176cm-ed már magas, 182 vagyok, szeretem a nőkön a magassarkút. A súllyoddal nem lenne probléma, az anirexiától nagyon távol lennél. Viszont a magasság-súly kombó magában kevés, ahhoz kellenek a formák is. Szép vállak, karok, csípő, derék, lábak stb.

2021. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
79%
Hűha 7-es, fel van adva a lecke. A 10es incel úr minden részletre kiterjedő elváráslistát írt 🤡🤡
2021. nov. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!