Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondjam ismerősömnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam ismerősömnek, hogy csalja a felesége?

Figyelt kérdés
Bevállalták a CSOK-ot, van egy gyerekük és a srác szét túlórázza magát, hogy normális körülményeket tudjon teremteni a családnak. A nő ugyan abban a plázában dolgozik mint én, és pár hete lettem figyelmes arra, hogy összeszűrte a levet egy nála 13 (!) évvel fiatalabb sráccal, aki a szemközti mobil üzletben dolgozik. Megmondjam ezt, vagy ne? Eléggé felháborítótt a dolog.

2022. júl. 26. 08:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
előbb a csajnak mondd meg, hogy észre térjen.
2022. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Fotózd le. Beszelni hiába beszélsz a levegőbe letagadhato
2022. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Ne tedd! Csak annyit érsz el vele hogy rád fognak haragudni. Rádásul a lebukás esélyét is csökkented. Mert óvatosabbak lesznek.
2022. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Én minden ilyen esetben megmondtam és egyáltalán nem bántam meg. Dönteni úgyis ő fog a saját kapcsolatáról, én csak megadom a valós információkat hozzá. Ha vele marad úgyis, hogy hűtlen, az tényleg nem az én dolgom, de elhallgatni nem fogom azt, amit láttam. Mindenki megérdemli, hogy csak abban a hazugságban éljen amit magának hazudik.
2022. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
49%

Nincs hozzà közöd.

Nem a te dolgod, ne avatkozz bele!

Az, hogy ezen háborogsz, a te bajod, de az életedre nincs hatással.

2022. júl. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Ilyen helyzetben (bár én nő vagyok), örülnék, ha valaki szólna.

Intelligencia kérdése, hogy ne a hírvivőre haragudjunk már, mikor a párunk megy félre.

2022. júl. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%

Ki hány éves a történetben? Mert itt két fiatal pasiról lehet szó a leírás alapján és egy kb. talán harmincas hölgyről - a CSOK-ból következtetve.


Ki milyen családi mintát hozhatott otthonról magával? Talán ez kézenfekvőbb megoldást is nyújtana egyúttal...


Vagy inkább a pénzösszeg sorsa miatt aggódsz? Eladósodnak a hitelekkel etikátlan körülményeket teremtve?

2022. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Ne!
2022. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem annál kellemetlenebb nincs, mikor kiderül hogy megcsaltak és mindenki körülötted sunnyog, hogy hát ők ezt régóta tudták, csak nem az ő dolguk blabla.

Én is szeretném tudni.

2022. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretném tudni. Nagyon haragudnék, de nem arra, aki elmondja. Neki hálás lennék, hogy nem lapít, mint egy áruló.
2022. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!