Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes cselekvés?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes cselekvés?mit tegyek?Nagymamával együtt laktok leendő anyós és a nagy vitában a mama a leendő vejkót lehazugozza és lekétszínüzi másnap meg azt mondja gyere fiam itt a kaja egyél?!kíváncsi vagyok hogy ez esetleg máshol is így van.

Figyelt kérdés
Valahogy ilyet sose hallottam hogy ez a kapcsolat működne tovább.konkrét válaszokat várok mit tegyen a pasi ilye helyzetben illetve sok q mindennapi vita ennél a családnál.

2022. júl. 27. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nálunk is ez ment, szét is mentünk miattuk
2022. júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Külön menni. Ha a nő a te oldaladon van akkor vele ha nem akkor külön
2022. júl. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ilyenen márcsak nevetünk.. Még itthon lakok apámmal( nem azért mert nincs hova mennem, hanem mert nem akartam öregségére egyedül hagyni)

Egyik este elhord minket mindennek, másik nap meg mintha misem történt volna. Szerencsére a mi kapcsolatunk erős, így a párom ezt nem veszi fel. De most én jutottam arra a pontra hogy itthagyom apumat, és lesz ami lesz vele.

2022. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 és a kérdező


Mikor épp mennyit ivott, milyen nyugtatókat vett be rá az öreg. Tesitanárunk volt ilyen, józanul elviselhetetlen volt, elvonás alatt még inkább, de ha reggel meglátogatta a Bádogos Kocsmát 1-2 kisfröccsre, akkor nem volt nála nagyobb arc. Ha épp nyugtatózott is mellé, akkor meg azt se tudta hol van. A medicinlabda pár centire a fejétől csapódott a falba, majdnem betörve azt, akkor is csak ült tovább, bambán vigyorogva.

2022. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SOHA nem laknék szülőkkel. Se a sajátommal se pároméval.
2022. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!