Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető lehet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető lehet olyan kapcsolat, ahol az egyik fél 2-szer annyi idős, és gyereke is van?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy 39 éves férfival randizgatok, de én 1-nél több randira ritkán megyek egy emberrel, ezért úgy voltam vele, hogy oke, van gyereke, de ugyse latom kb tobbet es elmentem randizni vele. Es tok pozitiv csalodas volt a ferfi, a humorunk is egyezik, pedig azt hittem nem fog lepest tartani a bena z generacios humorommal, es nagyon uriember, ami ritka manapsag. Es az is szimpi, hogy nem takargatja a gyereket, mert hallottam olyanrol is h van aki nem szol errol, neki meg az instaja is teli van vele, es latszik nagyon szereti a fiat:). Viszont eleg fura, hogy korban kozelebb allok a gyerekehez, mint hozza😂 es en nem is vagyok tul gyerekcentrikus, szoval tenyleg emiatt nehezen tudom elkepzelni, hogy komoly dolog legyen koztunk, pedig tenyleg nagyon szimpatizalok vele. Nektek van gyerekes/elvalt ferfiakkal kapcsolatotok? Vagy olyan kapcsolat, ahol jelentosen nagy volt a korkulonbseg? En 21 vagyok, o 39

2022. júl. 27. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Felnott nőknek valo az ilyen, nem tanulo munkahelykeresos diákoknak
2022. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Ilyet én is keresek😜f48
2022. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Persze simán.

25 voltam amikor összejöttem egy 51 éves pasival...

2022. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!