Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így normális kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így normális kapcsolatom? Az a problémám, hogy nem tudok hosszútávon kötődni senkihez. Elképzelhetetlennek tartom azt hogy valakivel együtt legyek majd 10,20,30-50 évig. Hamar megunom a kapcsolatot ahogy elmúlik a “biokémia”.

Figyelt kérdés

Kezdem kiismerni a másikat kezd monotonná válni a kapcsolat számomra már unalmas. Nem tudom miért alakult ez ki nálam vagy mit tehetnèk ellene.

N 26



2020. aug. 9. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Talán majd idővel változik ez, s lehet rád talál egy nem unalmas emberke is.
2020. aug. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még nem voltál szerelmes, amit eddig annak hittel, az csak kéjvágy volt.
2020. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 nem volt unalmas az illető inkább abba kezdek beleunni hogy minden megszokott monoton lesz ahogy lassan kiismerem. Nincs az a vàgy , szenvedély bennem amikor a biokémia hatása alatt vagyok.
2020. aug. 9. 09:48
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Így esélyed sincs hosszú távú kapcsolatra, pláne családra. Ha nem is vágysz rá, akkor nem gáz.
2020. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet magányos farkas típus vagy, ritka, de nőben is létezik.
2020. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyereket nem szeretnék szülni, ezt már tudom nagyon régóta.
2020. aug. 9. 10:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen nyilvánvaló, hogy ilyen hozzáállással nem lesz normális hosszútávú kapcsolatod. Ha úgy gondolod, hogy erre szükséged lenne, akkor meg kell, hogy változz. Ha nem akarsz megváltozni, akkor nem lesz. Ez egy ár, amit vagy megfizetsz, vagy nem. Rajtad múlik.
2020. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. Így meg aztán biztos nem. Akik együtt vannak 30-50 évekig, ott is a család és a gyerekek az egyik nagy összetartó erő 99%-ban. De most ne arra gondolj, hogy amúgy utálják egymást. Hanem hogy a szerelem átalakul családi szeretetté, összetartássá. És ez a normális, mert a szerelem nem tart örökké.
2020. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar pszichológus tud segíteni.
2020. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8 értem én de én nem szeretnék ekkora terhet, kötöttséget az életemben nem vágyom arra hogy egy élet tőlem függjön neveljem és lemondjak a saját eletemről. Nem vagyok önfeláldozó típus úgymond gondoskodni se szeretek másokrol

Azért szeretnek majd egy tartalmas hosszabb kapcsolatot , de sajnos hamar megunom nem bírom a monoton unalmas dolgokat

Ez a másik dolog amiért nem akarok gyereket nem bírnám ezt a mókus kereket munka, gyerek,.

2020. aug. 12. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!