Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz összeszokni?

Figyelt kérdés

Ha sok időt töltötök egymással, elengedhetetlenek a súrlódások?

Mi nagyon jól megvagyunk, 1 éve már. Nagyon sokat vagyunk együtt, sokszor egymásnál alszunk.

De előfordul, hogy nem tudjuk kezelni ha a másik feszült, vagy stresszes valamiért, ilyenkor inkább összekapunk kicsikét. Utána rájövünk, hogy mindketten hibáztunk, nem tudtuk kezelni a helyzetet, és megbeszéljük, bocsánatot kérünk egymástól.

Ez normális?



2022. júl. 27. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Van amelyik pasimmal.minden gordulékenyen ment es van amelyikkel nem.

Embere válogatja.

2022. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

Nekünk semmi súrlódás nem volt. Egy éve vagyunk együtt, kb nyolc hónapja együtt is elunk, de nem érezzük úgy, hogy össze kellett volna szokni, mert annyira hasonló az eletvitelunk.


24N

2022. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Bizonyos pontig normális, stresszes helyzetben lehetnek súrlódások, a baj akkor van mikor gyakori és mindig rajtad vagy fordítva csattan az ostor, na az már a nem normális kategória.
2022. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt is meg lehet beszélni, hogy hogyan kezeljétek a másikat ha épp mérges, ideges stb. De persze, ezt is akkor ha épp nincs semmi baj, nem veszekedés közben.


Én pl.: tudom magamról, hogy amikor ideges vagyok, akkor jobb hagyni, mert olyanokat is képes lennék a másikhoz vágni, amit nem gondolok komolyan. Erről amúgy igyekszem leszokni, meg mar jobb mint volt, de ilyenkor jobb csak hagyni.


Vagy pl este fáradtan és kora reggel kómásan utálok komoly dolgokról beszélni, sőt, reggel még beszélgetni se szeretek, mogorva vagyok sokszor. Ha a másik ezt el tudja fogadni, hogy ilyenkor jobb hagyni, akkor már eleve tök sok konfliktus elkerülhető.


Ez fordítva is igaz. Ha elmondja, hogy ekkor meg ekkor mire van szüksége, meg tudja fogalmazni mi az amire ilyenkor szüksége van, akkor máris tudom mit csinaljak vagy mit ne csináljak és tök sok veszekedés kikerülhető.


Persze lehet, hogy idővel megtanuljátok egymást, de lehet egyszerűbb mihamarabb elmondani.

2022. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Lassan 2 éve hogy együtt vagyunk es 21 hónapja élünk együtt. Elképesztő simán és gördülékenyen megy minden, soha a legkisebb összezördülés se, annyira hasonlóan vagyunk a dolgokkal. Egy percig nem éreztem soha h alkalmazkodnom kene
2022. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Fu valakinek nagyon bssza a csőrét, hogy nincs minden kapcsolatban harc :D
2022. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

6. Na milyen érzés amikor csak úgy nyomkodják rád a pirosat? :D

Megszoktad hogy te vagy a bölcs és az okos? :D Szubjektív véleményeket teljesen felesleges pontozni, pont ezért nem érdekel hogy kinek mekkora a %-a, sőt, az okostojások bamba "a felhők felett mindig süt a nap" jellegű véleményétől a falra tudok mászni.


Legalább átérzed hogy milyen az, amikor te is csak úgy nyomkodod a pirosat azért, mert más másként látja a világot. A te kapcsolatod meg a kutyát sem érdekli, ne hogy a szívedre vedd. Olyanja másoknak is van, sőt van aki már házas hosszú évtizedek óta. Puff neki. :)

2022. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ezt most nem értem. Tényleg ettől érzed jobban magad, ha lepontozol? Elég gaz életed lehet :D


Mindenki csak a saját szubjektív véleményét tudja mondani, mert nyilván más életébe nem lát bele.


Nem lesz attól kevésbé boldog a kapcsolatom, hogy lepontozod a valaszaim, de ha jól esik csak tessék :D

2022. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Nem én vagyok a lepontozód, én csak reagáltam rá. Az én életem bőven tartalmas, sőt, a 48 óra is kevés lenne. Tudod, család, munka, feleség, gyerek, hobbi. A gyk csak egy szélsőséges aberráció a részemről. Ha kommentelek, az csak azért van, mert dolgozom, és előttem van a gép. Szabadidőmben még véletlenül sem tévedek ide. ;)
2022. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Helyzetjelentés.

Augusztusban szinte együtt éltünk, kipróbáltuk milyen.

Voltak surlódások, egymás mániáit megszokni ( én pl.szeretek minden reggel meditálni, párom pedig pörög ezerrel ahogy kipattan a szeme). De szerencsére "megszoktuk" egymást, mindig megbeszéltük a problémákat.

Az a jó, hogy mindketten azt valljuk, hogy bármi van, beszéljük meg, ne legyen senkiben tüske.

2022. szept. 7. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!