Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pár szexuálisan nem tud összeszokni? Hogy amúgy minden klappol, lelki összhang, érzelmek, amik kellenek, hogy egy kapcs. Elinduljon és jó lehessen, de ott nem?

Figyelt kérdés
A párom mindent megtett, h nekem jó legyen, de mégsem tudtam elélvezni a 3 hó alatt egyszer sem. Őszintén beszéltünk róla, de a végén mindketten rágörcsöltünk. Korábban nem volt ilyen problémám. Mivel ez az érzelmekre is ráhúzódott (félt, h úgysem lesz jó nekem és már nehezen is kívánt emiatt), ma szakítottunk.:(
2009. nov. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen, sajnos, nem lehet erőltetni, ha nem megy. :( Nekem is volt ilyen párom, nem is működött a dolog, mert ez bizony igenis fontos része a párkapcsolatnak, ezt el kell fogadni.


L/22

2009. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom jól....de mielőtt szóltam, működött....nem volt orgazmus, de végig nagoyn jó volt. De neki ez nem volt elég :(
2009. nov. 29. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem tudok elélvezni,még ha orálisan is csinálja nekem a barátom,akkor sem.Szex közben pedig pláne nem.


Őt frusztrálja a dolog,de szerinte én fogom megunni a dolgot,és akkor besokallok és kilépek a kapcsolatból.

Tényleg fontos a szex egy kapcsolatban,muszáj,hogy összhang legyen.


De nézd,én nem 3 hónap után nem tudok elmenni,hanem kb. fél éve...


A szexet élvezem,csak nincs orgazmusom.


18/L

2009. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyik legfontosabb a szexuális összhang. Azaz ugyanolyan fontos, mint az amúgy legfontosabbak: közös témák, jó beszélgetések, megértik egymást, kinek mi a fontos persze, aszerint. Szóval szerintem olyan nincs, hogy "majd összeszoknak", és ha számotokra fontos a jó szexuális élet, akkor igen, létezik ilyen, és szerintem is a legjobb, ha szakitotok. Én igazán nem vagyok nagyétvágyú, de évekig olyan valakivel járni/élni, akivel nem megy, az szomorú lenne...

30/L

2009. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi van Veled mostanában? :)
2022. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!