Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire marad vonzó szülés után az nő akivel elkezdtétek az èletet közösen? Most azokra gondolok akiken maradt is nyoma, nem pedig a topmodell alakúakra..

Figyelt kérdés

Úgy érzem magam mióta megszülettek a gyermekeink mintha már nem lennék az a nő aki voltam.

Legkisebb gyerkőc 4 èves.

Az én 160cm-hez maradt némi pocak,63kg vagyok jelenleg amúgy.

Persze megmaradt terhességi csíkokkal mindenütt..


Sokszor valamiért úgy érzem nem vagyok vonzó többé, nem lehetek olyan mint szülés előtt..


Férjem sem igazán dicsér, vannak sokszor napok mikor egy érintés annyi sincs a kapcsolatunkban..ami megvisel. És többször beszéltem vele erről persze aztán azt mondja ő így szeret meg kellek neki.

De nem tudom valamiért nem érzem azt amit régen.. és ez sajnos tudom hogy nem jó így..:/



2022. júl. 27. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben.
2022. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Én a szülésnél is bent voltam. Ha szabad ezt mondani azóta mégjobban szeretem a feleségemet. Lógó bőr ide vagy oda, szeretem minden porcikáját.
2022. júl. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
ha nem érzed jól magad a bőrödben, akkor próbálj meg tenni érte. elsősorban magadnak kell tetszeni
2022. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritka sz.r ha vki felszinességi alapon van a feleségével.
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg menj el edzeni, jogázni stb. Figyelj oda az étkezésedre. Ha van rá lehetőséged vannak jó lézeres kezelések szinte minden ilyesmi bőrproblémára stb .


Egyébként meg én nem tudom nem szeretni azt a nőt aki életet adott a gyerekemnek . Ne aggódj .Főleg ha ezt is mondja . Magadnak kell egy kis önbizalmat és önbecsülést újra felépítened

2022. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem az számít hogy van-e rajtad 2 csík, hanem hogy mennyire van önbizalmad, mennyire flörtölsz vagy kívánod a másikat.
2022. júl. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!