Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány komolyan 5/10 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány komolyan 5/10 és "nem topmodell"? 😥

Figyelt kérdés

Itt vannak a kommentek:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én próbálom elfogadni magam és a social media nyomása ellenére nem rondának érezni magam, de amikor objektíve szép arcú, bájos lányokat így leszólnak a férfiak, akkor nagyon el tud menni az önbizalmam. Mégis milyen egy jó nő akkor? Szeretem magam átlagosnak gondolni annak ellenére, hogy nem sok mindenkinek tetszettem életemben, de ha ez a lány az átlag (vagy még rosszabb), akkor én tényleg egy bányarém vagyok.

[link]


2022. márc. 24. 23:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
50%
Ronda faszi vagyok így nem tudom az én véleményem számít-e. Nálam sokat számít, hogy látszon a nőn, hogy intelligens. Nem csúnya ez a lány, de látszik, hogy aluliskolázott. Nagyon. Van ilyen meg még ilyenebb az okos lányok között is. Esélyem mondjuk persze nulla, de most nem ez volt a kérdés :).
2022. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
49%
Csak azért szólják le, mert tudják, hogy ilyen csajuk soha az életben nem lesz...így kevésbé látják őt értékesnek és kisebb veszteségként próbálják meg feldolgozni. Ez meg egyfajta önvédelmi reflex...
2022. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
90%

Hát nyilván nem az a "top modell" típus, de most mi ezzel a baj? Miért kéne topmodellnek lennie?


Azt a kifejezést hallottad már hogy "szomszéd lány típus"? Nagyon sokan preferálják a topmodell helyett mellett. Simán bejöhet jobban az embereknek, nem kell ezt sértésnek venni..

2022. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:
Én a "nem topmodell" kifejezést eddig csak átlag alatti, csúnyácska lányokra használva hallottam. Szerintem azt hivatott finoman kifejezni, hogy valaki szarul néz ki.
2022. márc. 24. 23:36
 5/71 anonim ***** válasza:
87%

ízlésnek hívják

nekem ez a lány egyszerűen nem tetszik, érted? a megcsinált, szétsminkelt, szétfestett fotóitól pedig rendesen megijedek, különösen a szájától

a lays csipszes fotója alapján pedig tényleg egy átlagos adottságú lány.

2022. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok

A topmodell nyilván az átlagostól eltérőt/felettit jelent. De az h vki nem topmodell, az nem jelenti azt h csúnya is vagy átlagos. Arról nem is beszélve hog a vonzalom sem jár kéz a kézben mindig a szépséggel.. Ott van a szemályiségjegyek, vagy ahogy 2 írta az intellektus, természet, kisugárzás, stb amivel simán lehet valaki ugyanolyan vonzó, mint egy kvázi "topmodell". vagy mg vonzóbb is. Sztem..

2022. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
100%
A csaj Dezső Bence barátnője, minusz 1, a külseje úgy 10/5, hogy botoxoltat, szájfeltöltése van, és szálbehúzás az arcában. Ez a kép nem rossz, egy smink nélküli, pattanásos melegítős mindennapi szettjében pont úgy néz ki mint te, csak neked nem voltak szépészeti beavatkozásaid.
2022. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
82%
Ez a csaj 10/6-7. Régen amikor még nem botoxoltatta magát, szép volt a bőre és vékonyabb volt akkor simán megvolt 10/7 smink nélkül is. De valahogy megcsúnyult.
2022. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
50%
Feltételezhetően középosztálybeli nőről van szó, ahogy elnézem és írták is, ez már nem is természetes arc, száj, hanem műtött, ha valaki ilyen feltételek mellett is ilyen "semmi extra", sőt, ebben a közegben bőven átlag alattinak mondható, akkor az 5/10 még elég jóindulatú pontszám. Semmi nincs benne ránézésre, amit én személy szerint vonzónak találnék, sajnálom.
2022. márc. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 A kérdező kommentje:

7-es, én hozzá képest kifejezetten ronda vagyok, de ezt még akár el is tudnám fogadni, ha ő szépnek/átlag felettinek számítana. Akkor mégis ki az, aki már megüti a mércét?

Ő mondjuk már elmegy egy 7/10-nek? 🙄

[link]

2022. márc. 24. 23:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!