Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan véded be a párod?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan véded be a párod? Hogyan reagálnál erre?

Figyelt kérdés

A történetben egy nőnek két férfi udvarolt - mármint több is, de ez a kettő tetszett a nőnek. Mindkét férfi vonzó a maga módján. Az első egy focista, jó alkata van, határozott, a sport mellett fizikai munkát végez, szóval tényleg fitt, a másik viszont diplomás, szellemi munkát végez, intelligens, elegáns típus, de a testalkata nem annyira edzett.

A nő végül az első férfival jött össze, a focistával, bár nem a kettő között választott, mert különböző időkben voltak jelen, a másikat már jóval hamarabb elutasította, mielőtt az első képbe jött.


A másik férfi betámadta őket, mert ismeri azt a férfit, és azt mondta a nőnek (amikor nem volt ott a párja), hogy csalódott benne, azt hitte ennél intelligensebb férfi az esete. Külső szemlélőként nézve azt kell mondani, hogy azért van is igazság ebben a beszólásban.


Nőként ezt ilyenkor hogyan reagálja le valaki? Betámadták a párod azzal, hogy nem elég intelligens és sajnos tényleg nehéz felmutatni valamit, amivel ezt megcáfolhatod. Hogyan játszod le ezt magadban és mit mondasz másnak? Hogyan véded be? Megpróbálod bebizonyítani, hogy attól még ő is lehet intelligens, hogy nem látszik? Vagy inkább elismered, hogy talán nem a legokosabbak közé tartozik, de sok más érték van benne, amit szeretsz? Vagy egyszerűen csak ignorálod azt, amit más mondott, nem foglalkozol mások véleményével?



2022. júl. 29. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit bizonyítani, simán csak sértette az egóját hogy nem ő lett választva. Engem hidegen hagyna pl, mi értelme bizonygatni? Gondoljon amit akar, ők meg éljenek boldogan.
2022. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizonygatnék semmit. Megjegyezném a delikvensnek, hogy "mi van, keserű a szőlő?" és közölném vele, hogy attól, mert ő itt hepciáskodik, én még jól fogom érezni magam a párommal ma este.
2022. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"csalódott benne, azt hitte ennél intelligensebb férfi az esete"

"Betámadták a párod azzal, hogy nem elég intelligens "

Szerintem nagyot tévedsz, mert nem a párodat szídták, hanem téged.

De teljesen mindegy. Senkit nem kell védened, csak ki kell állnod a válsztásod/döntésed mellett, amihez a támadónak úgy sincs semmi köze.

2022. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Sértette az egóját az biztos, de én, mint külső szemlélője a történetnek úgy látom, hogy igaza is van abban, amit mondott, szóval nem csak indulatból kimondott jelentéktelen szavak.
2022. júl. 29. 11:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én letojnám, és örülnék annak, hogy nem egy olyan pasast választottam, akinek van bőr a képén úgy letámadni, hogy nem tartozom neki elszámolással. Fogalmam sincs, hogyan jön ahhoz egy exrandipartner, hogy számon kérjen, kivel jöttem össze. De hogy egy kontrollmániás paraszt, az tuti.

Szóval nem védeném be, nem mondanék semmit: az, hogy kit és miért választok párnak, csak és kizárólag rám tartozik.

2022. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már miért ne alkothatna véleményt és nyilváníthatná ki?


Nem ő az egyetlen, akinek ez jutott eszébe, amikor megtudta, hogy összejöttek, csak ő ki is mondta.

2022. júl. 29. 11:20
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Exem egy hideg rideg ember volt. Sem puszi sem random ölelések es folyamatosan bizonytalanságban tartott hogy hosszabb távon tervez e velem, valamint csetelgetett hatam mogott tarskeresozott es talonokat is tartott.

Otthagytam lett egy uj barátom.

Aki szeretget agyon puszilgat, imád, hazasságot akar velem stb.


De exem csak annyit látott hogy egy jókocsival rallizunk a városban. Es biztos a párom az a múmájer tipusu vaganycsavo" aki húzatja a kocsit meg vagánykodik és csak a p.nat látja a nőkben.(valójában meg soha nem vagánykodik, biztonsaggal vezet, nincs szuksége vetítésekre, es nem is szereti ha a kocsija miatt tapadnának rá es nem önmaga miatt)


A páromat az exem folyamat le akarja nekem hordani, hogy nem is szeretne engem.stb.



Eleinte folya.at védtem a páromat hogy na ő pont nem egy műmájer vagánycsávo, teljesen el van tevedve, sőt millio szeretet ad, nem idiota hulye hanem érett felnőtt



De egyszeruen a végtelenségig folytatja. Én elengedtem. Higyjen amit akar.

2022. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De ami a még rosszabb a történetben, hogy mások is ott voltak és hallották ezt, hogy ezt mondta, és azok is tovább adták az infót hogy XY ezt mondta, hogy a párja nem intelligens, szóval szerintem van egyfajta kényszer arra, hogy be kell védeni.
2022. júl. 29. 11:23
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

4, de. Te odamennél ismerősökhöz ezzel, csak azért, mert ez a véleményed? Nem hiszem, hiszen nincs rá okod. Az ő oka a sértettsége volt, szóval ennyit is ér, mint ember és ennyit ér a kimondott szava is.

Én annyit mondanék, hogy ezek szerint mégis tud valamit amit te nem és odébb állnék, hadd főjjön a saját levében. Egy ilyen sértődékeny, bunkó, veszíteni képtelen parasztért nem nagy kár.

2022. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

"igaza is van abban, amit mondott"


Egyik exemnek is nagyon betett az mikor utana egy drogossal jottem ossze.

Igaza volt hogy egy sz.r drogos? Igaza.


De még az a sz.r drogos is jobb az exemnél Nekem. Na ezt nem bírta el az exem egoja. Elkezdte kiprobálni a fuvet🤣

2022. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!