Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itt miért csak a férfi hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért csak a férfi hibás?

Figyelt kérdés

Sajnos ennyi idő óta nincs szex köztünk. Azt mondják hogy egy kapcsolat 2 emberen múlik.


Párkapcsolati gondok miatt és azért mert én hamar elélvezek lett ilyen a nemi életünk. Engem lelombozott ez így egy idő után kerültem az egészet.

Néha orál volt köztünk de ott általában én adtam. Ő már rég nem juttatott el így a csúcsra.

Egy idő után azt éreztem h nem én kellek neki hanem h gyerek legyen végre ( szavai, utalgatásokból éreztem)., vhogy nem akarta elfogadni a véleményem ezugyben h nem akarok még.



33f


2022. júl. 29. 12:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Vhogy a kapcsolati nézeteltérések és az h hamar elsülök miatt igazán nem is kívántam őszintén eszembe se jutott a szex, kikopott egy időre a kapcsolatunkból de az orállal néha vissza tért. Ő egy idő után azt se vitte végig nekem
2022. júl. 29. 13:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a gyors elsülés? Mennyi ideig bírod?
2022. júl. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem jó együtt, lehetőleg ne vállaljatok gyereket! Ha szétmentek, a gyerek melyikőtökkel fog majd felnőni?
2022. júl. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Tehát gyors tüzelő vagy, ettől aszexuális, állandóan cseszegeted a csajt, emellett anyunak ugrálsz és öl, kor közösen is szídjátok, mindeközben hitegeted a gyerekkel évek óta és az a kérdés, hogy az, hogy szar a kapcsolat miért a te hibád? Khm...

Mondjuk, tény, hogy ő a hülye, hogy nem hagy el. Pedig most még lenne esélye egy másikat találni, akivel lehet családja.

2022. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt az is kérdés, hogy te miért nem teszel az ellen hogy ne legyél gyorstüzelő? Miért elégszel meg ennyivel, amikor már annyi módszer létezik erre.
2022. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo legyszi vegyel /rendelj szexshopbol peniszgyurut!!! Rahuzod a gyurut a peniszedre es segit visszaatartani a cuccot addig,amig le nem szeded. A legjobb,ha allithatot veszel.


Mi hasznaltunk mar ilyet sokazor. Mukodik!!


N

2022. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet a pöts is apró.
2022. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mér a nő a hívás, h hamar elmész vagy mi?
2022. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Miert nem vered ki szex elott?


Amugy minek gyerek ilyen kapcsolatokba?

2022. júl. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mikor akarsz gyereket? 60 évesen? A csajod már most se vagy képes felcsinálni. Ideje lenne mindkettőtöknek belátni, hogy a helyzet az, hogy te nem TUDSZ gyereket csinálni. Vagyis soha nem lesz saját gyereked. A csajodnak ez hogy nem esik le, hogy x éve nincs szex? Vagy ő még annyira naiv, hogy azt hiszi, hogy a gólya hozza?
2022. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!